Canon PowerShot D30

Formát snímače
1/2,3

• , zakoupeno v CEWE FOTOLAB

• Rychlý, odolný.
    • Špatně umístněné tlačítko pro kameru.

Zatím dobré zkušenosti.

• , zakoupeno v Aaron

• splnuje všechno,co nabízí video webu

Nepodařilo se mi nalézt v tak krátké době,co ho mám žádné nedostatky.Nemohu zatím hodnotit

• , zakoupeno v K24.cz

• Měl jsem Canon D10. Dosloužil. Byl jsem s ním spokojen. Nahradil jcem Canon D30. Stejná baterie, stejná nabíječka. Canon D 30 je podstatně rychlejší.
    • Nevím

Výborný foťák na hory a do vody.

Typ fotoaparátu
Typ snímače
CMOS
Formát snímače
1/2,3

Užijte si vyšší výkon pod vodou do 25 m s robustním a spolehlivým fotoaparátem PowerShot D30. Ideální pro každé venkovní dobrodružství, obsahuje HS System pro skvělé snímky a GPS k sledování zážitků. Tento kompaktní robustní digitální fotoaparát nabízí špičkovou vodotěsnost pro fotografování pod vodou až do 25 m. Fotoaparát PowerShot D30 je zkonstruován pro drsné podmínky, odolá pádům až z 2 m¹, nízkým teplotám do –10 °C a je plně chráněn proti prachu, takže je ideální pro nejextrémnější venkovní aktivity, od snowboardingu po potápění s přístrojem (SCUBA). Pořizujte skvělé snímky v každém světle s HS System, exkluzivní kombinací vysoce citlivého 12,1MP snímače CMOS a výkonného procesoru DIGIC 4. H. Vytvářejte panoramatické snímky krajiny a skvělé skupinové snímky s 28mm širokoúhlým objektivem a přibližujte se s 5× optickým zoomem. Inteligentní IS zachovává ostré a detailní fotografie a videozáznamy. Systém GPS označuje místa pořízení snímků a filmů a funkce zaznamenávání souřadnic sleduje trasu cesty. Užijte si vynikající viditelnost v jasném slunečním světle či pod vodou s velkým displejem LCD s 460 000 body. Filmy natáčí v rozlišení Full HD.

2zákazníci nedoporučují produkt

• dělal krásné fotky
    • pod vodou super
    • video taky moc pěkné
    • po 2,5 letech užívání do něj v bazénu zatekla voda!!!
    • oprava se nekoná, voda poničila vše

vzhledem k vyšší pořizovací ceně jsem čekala kvalitu,
    která vydržela pouhé 2,5 roku!!!
    Podvodní foťák který se utopil!

• , zakoupeno v CEWE FOTOLAB

• Rychlý, odolný.
    • Špatně umístněné tlačítko pro kameru.

Zatím dobré zkušenosti.

• , zakoupeno v Aaron

• splnuje všechno,co nabízí video webu

• , zakoupeno v K24.cz

• Nevím

Výborný foťák na hory a do vody.

• , zakoupeno v Digiboss

• kompaktní
    • příjemně malý
    • dobrý pod vodu
    • poměrně dobré ovládání hlavních funkcí
    • rychlý start
    • nedobré snímky
    • nevhodné umístění poutka-nejde do ruky v pracovní poloze
    • dlouhá prodleva závěrky

přestože má neklouzavé úchyty, není uchopení a rozmístění ovladačů optimální pro práci jen jednou rukou (týká se i zoomování a vlastně i tlačítka spouště)

• - velmi dobře se drží
    • - velmi odolný
    • - velmi dobrá kvalita fotek až do rohů
    • - slušné video
    • - pěkný tvar.
    • - zabudovaná GPS

Mám ho již delší dobu. Zakoupeno na www.elektrodvorak.cz. Zboží jsem si vyzvedl na prodejně, ať si ho mohu omakat. Problémy žáné, tak jsem bral hned první kus. Jsem spokojen, vozím ho na kole, do vody, u moře nic neřeším. V zimě se těším s ním na lyže.

• , zakoupeno v KASA.cz

• kvalitní kovové tělo
    • neklouže v ruce díky gumovým "nálepkám"
    • rychlá spušť
    • vellký display
    • jednoduché ovládání
    • přehledné menu
    • prohlížení zvětšených fotek po sobě = není třeba zvětšovat každou zvlášť
    • při vypnutí všech zvuků naní slyšet ani zoom
    • kvalitní makro i sekvenční snímání při sportu
    • na takto malý kompakt s nevysouvajícím se objektivem (kvůli voděvzdornosti) dělá pro mé použití výborné fotky, a nevadí mi ani menší světelnost 3,9 - i v tmavším prostředí fotí dobře asi díky vysokému ISU a stabilizeru
    • :-) nádherná modrá barva
    • nezakrývá se sklíčko před objektivem, takže je skoro pořád oťapkané a bojím se i že ho škrábnu, protože foťáček nosím holý v ruce - je nárazuvzdorný, dobře se drží a je tak hned připravený
    • asi měl vydržet 300 fotek, vydrží jen +- 200 - některé s bleskem, 60 % bez blesku - čekala jsem lepší výkon baterie

ještě jsem nezkoušela pod vodou, ale určitě ho použiju
    nezkoušela jsem video - a ani ho nepotřebuji