Olympus SH-2

• , zakoupeno v BOHEMIA COMPUTERS

Značku Olympus používám mnoho let k naprosté spokojenosti

• , zakoupeno v Bigfun.cz

• - mnoho vychytávek...
    • - rychlost softveru....
    • - super slow-motion...
    • - v tomto malém provedení obrovské možnosti...
    • - parádní dotykový display
    • - decentní old-school design
    • - jsem nadšen - a objevuji stále nové vychytávky, oproti Lumix 10 který jsem používal 5let, je to VELKÝ skok technologií
    • - krásný obraz videa a kvalita fotek
    • - trochu mě zarazilo nabíjení...připojením ke šňůře, byl jsem zvyklý vyndat baterii, ale nadruhou stranu se dá v připojení fotit... :)
    • . nejde v prohlížeči VIDEO při spuštění ve foťáku vytvářet fotky....to jsem používal...škoda :)

- čelt jsem na tuto mašinku recenze ohledně optiky a přesvědčily mě a potvrzuji :)
    - je v kovu...super, váha odpovídá..ale aspoň vím že fotím :)

- DOPORUČUJI.....super HRAČKA pro velmi kvalitní práce

Akumulátor
Typ snímače
CMOS

TRAVELLER SH-2:

Jednoduchost a krása v jednom

Prémiový design SH-2 v klasické stříbrné nebo elegantní černé barvě dokonale vynikne ve vašich rukou jako ideální doplněk moderního rodinného fotografa. Vytříbený texturovaný povrch v imitaci kůže a kovové tělo dodávají fotoaparátu ušlechtilý vzhled.

Přibližte se na dosah

Navzdory kompaktnímu, štíhlému designu nabízí SH-2 vysoce výkonný 24x otický zoom (48x Super Resolution zoom), který vás dostane blíže i k těm nejvzdálenějším objektům. Ale můžete i zvětšovat drobné objekty vzdálené pouhých 40 cm.

Magie filmu

Užívejte si naplno čas strávený se svou rodinou a uchovejte tyto neopakovatelné chvilky v podobě úžasných videí. Použijte kteroukoli ze čtyřech vyspělých funkcí SH-2: Vysokorychlostní video 120/240 snímků za vteřinu, současné fotografování a nahrávání videa Photo & Movie, časosběrné/noční časosběrné video Time Lapse/Night Scene Time Lapse a v neposlední řadě také funkci Full HD video 30p/60p, se kterou budou vaše filmové záběry vypadat úchvatně i na velkých obrazovkách Full HD televizorů.

Okamžité sdílení

Podělte se o své nejnovější snímky s rodinou a přáteli. Zabudované WiFi a aplikace OI.Share vám umožní snadné propojení SH-2 s chytrým telefonem a zveřejnění snímků. Nebo můžete mobilní telefon použít jako dálkový ovladač, například při fotografování dokonale ostrých nočních scén.

Vytvořte svůj vlastní příběh

Obohaťte neopakovatelné momenty se svou rodinou dotykem osobitosti. Funkce Photo Story vám umožní automatické zachycení, uložení a sdílení vzpomínek v podobě kreativní koláže, sestavené plně ve vaší režii. 16 Megapixelový podsvícený CMOS

Nechte se ohromit plnoformátovými videi, fotografiemi a tisky ve vysokém rozlišení až 16 megapixelů. Získejte vyšší obrazovou kvalitu s menším šumem a více obrazovými detaily, zejména ve slabém osvětlení.

Obrazový procesor TruePic VII

Spolu s rychlým snímačem se obrazový procesor nové generace TruePic VII přesně přizpůsobuje konkrétní použité cloně objektivu. Výsledkem jsou působivé fotografie a videa s realistickou živostí. iHS technologie

Kombinace citlivého 16Megapixelového CMOS snímače a vysoce výkonného obrazového procesoru TruePic s technologií iHS vám umožní dokonalé zachycení scény přesně podle vašich představ - v úžasné kvalitě a s ostrými detaily.

Třípalcový LCD displej s 460000 obrazovými body

První volba pro snadné komponování, prohlížení a sdílení: velký LCD displej s vysokým rozlišením zobrazí každou fotografii nebo video v živých barvách a s vysokou úrovní kontrastu.

Intervalové snímání a časosběrné video

Funkce intervalového snímání ve spojení s funkcí časosběrného videa umožňuje zachytit východ slunce nebo jiné unikátní děje jako video se speciálním časosběrným efektem.

Umělecké filtry

Obohaťte záběry vlastní kreativitou. Pohrajte si s různými efekty a ozvláštněte svoje fotografie nebo videa některým ze 7 uměleckých filtrů, které dodají vašim snímkům punc osobitosti.

Live Guide

V pouhých třech snadných krocích nastaví Live Guide automaticky všechny parametry a změní obraz tak, abyste viděli, jaký efekt budou mít vaše změny na konečný výsledek. Takže máte jistotu, že pořídíte přesně takový snímek, jaký chcete.

RAW - Máte to rádi syrové?

Měli byste - nepřijdete tak o žádný detail ani kvalitu snímku, tolik potřebnou např. pro tisk fotografií ve velkém formátu.

Stabilizace obrazu

Pětiosý mechanismus stabilizace obrazu převzatý z E-M1, vhodný pro fotografie i videa

Obrazový sni´macˇ

CMOS snímač s úhlopříčkou 1/2,3 palce, efektivním rozlišením 16 Megapixelů a filtrem primárních barev (RGB)

Objektiv 24x super-širokoúhlý optický zoom Ohnisková vzdálenost 25-600mm(přepočet na kinofilm)

Monitor

LCD s 460 000 body a úhlopříčkou 7,6 cm Dotykový displej s ochranným panelem

Systém záznamu videa

Video 1080p Full HD 60p Časosběrné video Funkce Photo & Movie Vysokorychlostní video 240 snímků/vteřinu

Scénické režimy 18 scénických režimů pro automatické nastavení podle konkrétních podmínek

Funkce panorama

Smart Panorama pro zachycení panoramatických fotografií pouhým pohybem fotoaparátu  V107090BE000

• , zakoupeno v BOHEMIA COMPUTERS

Značku Olympus používám mnoho let k naprosté spokojenosti

• , zakoupeno v Bigfun.cz

• - mnoho vychytávek...
    • - rychlost softveru....
    • - super slow-motion...
    • - v tomto malém provedení obrovské možnosti...
    • - parádní dotykový display
    • - decentní old-school design
    • - krásný obraz videa a kvalita fotek

- je v kovu...super, váha odpovídá..ale aspoň vím že fotím :)

- DOPORUČUJI.....super HRAČKA pro velmi kvalitní práce