Olympus VH-410

Akumulátor
Typ snímače
CCD

• , zakoupeno v Alza.cz

Velice zrní jako všechny fotoaparáty s velkým nepoměrem velikosti chipu a rozlišením fotografie. K ničemu stejně jako všechny 16 MPx a více kompakty.

• , zakoupeno v Alza.cz

Nemám srovnání, ale jsem spokojen.

• , zakoupeno v Alza.cz

Fotoaparat vyuzivam na bezne foceni hlavne ho vyuzivam na party, posezeni s kamarady , foceni rodiny , a tam jsem nespozorovala nejake chyby .. moc se mi libi ze kvalita videa je velmi dobra i v noci zatimco fotky proti videu jsou horsi, libi se mi jeho vaha , a rychlost potrebna k zapnuti je dostatecne rychla dale doba porizeni snimku je taky dobra je moznost vyuziti dotykoveho displeje v a dotykem tak urcit misto zaostreni,
    Jsem amater a foceni moc nerozumim ale i tak se mi libi :)

Typ fotoaparátu
Napájení
Akumulátor
Typ snímače
CCD

Nový Olympus VH-410 není žádný obyčejný kompakt. Je to fešák s dotykovým displejem. Tento Olympus poslední řady V je vybaven intuitivními dotykovýim technologiemi, které vám umožní vybrat, zaměřit a vyfotit snímek jen pomocí LCD - bez použitíjakýchkoli tlačítek! A čím méně tlačítek má váš fotoaparát, tím lépe to vypadá. S jeho hezkým designem a pomocnou automatikou fotoaparátu je VH-410 ideálním společníkem pro každého, kdo má rád přístroje příjemné na pohled s jednoduchým používáním.S 16 megapixely a 5x zoomem,zaznamenáte vždy krásné snímky. VH-410 vypadá jako pamlsek, k dispozici v modré, růžové, stříbrné nebo černé barvě. 5x širokoúhlý optický zoom (26-130mm*) 720p HD Video 7.6cm/3.0" 460,000 bodů, dotykové LCD

Duální obrazová stabilizace 16 Megapixelů

Magické filtry ve videu a/nebo snímcích

Detekce tváří včetně technologie projasnění stínů

Pokročilý iAuto reřim a AF Tracking zaostřování

Stylový tvar

USB-Bateriová nabíječka

Velikost

Rozměry (š x v x h) - 101.3 x 60 x 20.8 mm

Hmotnost - 152 g (včetně baterie a paměťové karty)

Obsah balení:

LI-50B Lithium-Ion baterie

F-2AC Síťový adaptér

CB-USB7 USB kabel

Poutko

Karta s celosvětovou zárukou

Návod k použití [ib] Software pro správu obrázků

Pro technické dotazy kontaktuje prosím bezplatnou info-linku: 800 167 777.

2zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v Alza.cz

Nemám srovnání, ale jsem spokojen.

• , zakoupeno v Alza.cz

Jsem amater a foceni moc nerozumim ale i tak se mi libi :)

• , zakoupeno v EVA.cz

• Natáčí, krásné video, ať je větší světlo,nebo menší, obraz je jasný a čistý. Velmi dlouho zatím vydrží baterie.
    • Nemůžu naštelovat ostré barvy při focení (je tam sice mnoho funkcí,ale zatím zkouším)

Určitě je za tu cenu fotoaprát dobrý: Jen chce se trošku pohrát a zjistit všechny funkce.

• , zakoupeno v Alza.cz

• úžasný vzhled, lehký, pěkné fotky
    • neobjevila jsem

fotoaparát mám jen velmi krátce, ale zatím jsem z něho velice nadšená