Olympus VH-520

60.3 mm
Hloubka
20.5 mm

• Dobrá cena,
    • jednoduché ovládání, Full HD video, které umožňuje natáčet kvalitní videa, krásné fotky,
    • vhodný pro ženy
    • Příliš malá tlačítka, ale je to asi jen otázka zvyku...
    • Zatím docela krátká výdrž baterie, prý se ale bude prodlužovat s množstvím dobíjení

Doporučuji, zatím jsem s ním moc spokojena

• malý rozměr, lehký
    • nic v dané kategorii

skladný kompakt, který se snadno vejde do kapsy a je ideální pro běžného uživatele

• Jednoduché ovládání
    • Kvalitní fotky

Za tuto cenu výborný foťák, nepotřebujete návod, vše je vysvětlené na displeji po zmáčknutí příslušného tlačítka. Jen je nutné koupit hned s foťákem i paměťovou kartu. Potěšil mě dárek - pouzdro na foťák, které je rozhodně potřeba.

Typ fotoaparátu
Výška
60.3 mm
Hloubka
20.5 mm

14 Mpx obrazový snímač BSI CMOS, obrazový procesor TruePic V a iHS technologie, širokoúhlý objektiv s 10x optickým zoomem, ohnisková vzdálenost (ekvivalent kinofilmu): 26-260 mm, multi-motion Movie IS stabilzace obrazu, Full HD videosekvence 1080p. Olympus Stylus VH-520 je elegantní fotoaparát vhodný i pro začínající fotografy. Je vybaven nejmodernějšími technologickými prvky. Vlastní 14 Mpx obrazový snímač BSI CMOS, obrazový procesor TruePic V a iHS technologii, širokoúhlý objektiv s 10x optickým zoomem, multi-motion Movie IS stabilzaci obrazu, 3" (7,5cm) LCD displej s rozlišením 460 000 bodů a funkcí Super-resolution zoom, která násobí ohnisko objektivu, docílíte až 20ti násobného přiblížení. Videozáznam natáčí ve Full HD kvalitě. Mezi další funkce patří: Smart Panorama, Režim pro noční scény, Technologie detekce obličejů, AF Tracking, Advanced Shadow Adjustment, režim Beauty make-up, kompenzace protisvětla HDR, Scénické režimy (9x), Magické filtry pro foto i video (Pop Art, Camera obscura, Rybí oko, Změkčení, Odlesky, Miniatury, Dramatický), Super Makro od 5cm ...

Specifikace fotoaparátu Olympus VH-520

Počet efektivních pixelů 14 milionů

Obrazový snímač 1/2,3 CMOS

Ohnisková vzdálenost 26-260 mm

Světelnost f/3,3–6,1

Optický zoom 10×

Redukce vibrací

Mechanická

Sériové snímání 15 sn./s (při rozlišení 3 Mpx)

Videosekvence

USB kabel, Poutko, Návod k použití, Servisní karta,

Olympus Viewer 3 Software na CD

• Dobrá cena,
    • vhodný pro ženy
    • Příliš malá tlačítka, ale je to asi jen otázka zvyku...

Doporučuji, zatím jsem s ním moc spokojena

• malý rozměr, lehký
    • nic v dané kategorii

• Jednoduché ovládání
    • Kvalitní fotky

• , zakoupeno v Alza.cz

• cena, kvalita videa, ovládání
    • zatím nic

Foťák jsem si pořídil hlavně na natáčení videí a občasné focení

• , zakoupeno v Priceorcan

• - Jednoduchý a kvalitní kompakt :-)
    • - Hdmi
    • - Filtry, Scény a Beaty nastavení.
    • Nabíjení, do budoucna doufám že nevznikne problém. (

Pro začátečníky velmi vhodný fotoaparát. :-)

• , zakoupeno v Alza.cz

• v dané cenové kategorii OK
    • má vlastní USB konektor, ne klasické mikro USB

Dárek v rodině, obdarovaná je spokojená.

• Zoom 10 x a HD kamera
    • Nelze natáčet na formát 4:3,velké zpoždění při spuštění natáčení, nutno přestavovat při funkci makro,malá výdrž akumulátoru,

Mám Canon A 3150 který dosloužil. Předpokládal jsem, když si koupím o 500 Kč dražší kompakt, že když ne lepší tak alespoň srovnatelný. Ve srovnání s Canonem má VH-520 horší ovládání, horší manuál a akumulátor nevydrží ani polovinu, přestože má větší kapacitu. Podle mých zkušeností fotografiím chybí ostrost. Jsem na sebe naštvaný, že jsem si VH-520 koupil.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Levný.Nabíjecí li ion akumulátor součást dodávky.
    • Slušná kvalita video

Průměrný. Pro běžné použití dostačující.Zaostření snímků
    fotoaparátem,dle návodu nic moc.Video nadočekávání vemi
    dobré.

• Super!!!
    • Jednoduchá manipulace.
    • Krásné fotky
    • Jsem moc spokojená. Doporučuji

Jsem spokojená. Chtěla jsem foťák na domácí rychle fotky, a to přesně splňuje. Jednoduché ovládání. Krásné fotky.

A