Panasonic Lumix DMC-FT25

• přesně co potřebuji
    • zatím nic

Doporučuji do podmínek, které jsou drsné

• , zakoupeno v Megapixel.cz

• Dobrý foťák za dobrou cenu. Nemám co bych vytkl. Hezké fotky, skvělé video.

Naprostá spokojenost, nemám co bych dodal.

• , zakoupeno v Aaron

• Malé rozměry, možnost potopení
    • Nekvalitní objektiv, fotky jsou v rozích silně deformované, Množtví pixelů nenahradí kvalitu, špatné podání barev

Bohužel nevýhody v kvalitě pořízených fotek převládly a zboiží jsem vracel

Výška
58 mm
Hloubka
19.7 mm

16,1Mpx CCD (1/2,33"), 4x optický zoom (25-100mm), optická stabilizace MEGA.O.I.S. aktivní při videu, 2,7" LCD TFT monitor, režim Red Color Reproduction, video v HD kvalitě, vysoce odolný - vodotěsný do 7m, mrazuvzdorný do -10°C, nárazuvzdorný 1,5m. Panasonic Lumix DMC-FT25 je outdoorový digitální fotoaparát navržen nejen pro ty, kteří vyhledávají dobrodružství na horách či pod vodou, ale i pro každodenní životní situace. Je vodotěsný do 7 m, nárazuvzdorný do 1,5 m, mrazuvzdorný do -10 a prachu vzdorný. Velmi jednoduché ovládání. Je vybaven obrazovým snímačem typu CCD a 25mm širokoúhlým objektivem LUMIX DC VARIO s 4x optickým zoomem, optickou stabilizací MEGA.O.I.S. aktivní při videu, 2,7" LCD TFT monitorem s 230 000 body a režimem Red Color Reproduction pro přirozenější záběry pod vodou. Videozáznam natáčí v HD kvalitě. Je zde i nově kreativní funkce Panorama s 10 filtry.

Specifikace fotoaparátu Panasonic Lumix DMC-FT25

Li-ion baterie

Rozměry (Š × V × H) 104 x 58 x 20

Cca 144 g

Dodáváné příslušenství

Návod k použití, poutko, akumulátor, nabíjěčka, USB kabel

• přesně co potřebuji
    • zatím nic

Doporučuji do podmínek, které jsou drsné

• , zakoupeno v Megapixel.cz

• Dobrý foťák za dobrou cenu. Nemám co bych vytkl. Hezké fotky, skvělé video.

Naprostá spokojenost, nemám co bych dodal.

• Super pod vodou
    • Manuál je v češtině - snadná ovladatenost
    • Kvalitní fotografie, vysoká kvalita rozlišení fotek
    • Prachu odolný - u moře nemám stach ho vyválet v písku

Foťák mám 3roky. Používám ho prakticky pořád, i na rychlé denní vyfocení, vystrčím kartu, šupnu do pc a mám okamžitě co potřebuji v počítači.
    Úžasně se osvědčil u moře - 2x. Krásné zaostřené snímky, suprově vybarvené.
    Oceňuji že je prachuvzodrný - hlavně u moře se člověk neubrání jemnému písku, který se do obyčejného foťáku může dostat a tím pádem ho okamžitě zničit.
    Párkrát mi už i spadl - nic se mu nestalo.
    Manuál je v češtině, jednoduché ovládání, okamžitě vím co nastavuji.
    Nemám nejmenší problém s videem.. vše natočí jak má, dá se hned přehrát i se zvuky.

• , zakoupeno v Aaron

• Malé rozměry, možnost potopení

Bohužel nevýhody v kvalitě pořízených fotek převládly a zboiží jsem vracel

• Vzhledově velice pěkný ,mám červenou barvu
    • Malý
    • Nevyjíždějící objektiv
    • Horší video

Koupila jsem za 1000,- nový na Aukru ,takže za ty peníze je v pohodě,ale dát za něho 3500,- to asi né :-)) určitě se dá koupit lepší v této cenové relaci i když né asi outdoorový.
    Hodně jsem zklamaná z videa ,velice špatné !!
    Fotky bych ohodnotila jako dobré ,ale žádný zázrak :-(
    Vzhledově se mi velice líbí ,je malý ,lehký.

• , zakoupeno v Megapixel.cz

• super foťák do nepohody

doporučuji všem co potřebují foťák do nepohody

• K účelu k jakému je určený (voda,terén) nepoužitelný!
    • Od zakoupení do něj zatéká!
    • Záruční servis

NEDOPORUČUJI!!!
    Zakoupil jsem fotoaparát z důvodů pořízení fotek pod vodou.
    Musím upozornit, že fotoaparát nebyl vystaven nárazu ani hrubému zacházení a nošen byl vždy v pouzdře.
    Také musím zdůraznit,že před ponořením jsem fotoaparát zkontroloval-těsnění a zajištění krytu baterie.
    Po ponoření jsem zjistil, že ve fotoaparátu je voda! Těsnění nebylo ničím zněčištěno ani cizí předmět.
    Odesláno na reklamaci.
    Z autorizovaného servisu ŠINDLER CZ přišlo vyjádření, že fotoaparát prošel tlakovou zkouškou....jakou?to nevím, jelikož po hodině ponoření v dřezu se za těsněním opět objevila voda!!!
    Budu pokračovat v požadavku opravy.
    Tento produkt opravdu nedoporučuji.
    U mě panasonic tímto skončil, nekoupím si od něj ani tužkové baterie!

• vodotěsný
    • nárazuvzdorný
    • akorát do kapsy
    • není manuální nastavení expozice, alespoň se mi ho nepovedlo najít
    • automaticky občas nastaví zbytečně velký ISO
    • horší video

Chvilku trvá než se s ním člověk naučí.
    Ještě jsem neměl možnost ho vyzkoušet v dešti a jiných horších podmínkách, vypadá že to ale vydrží.
    Škoda že místo 16 Mpix čipu tam nedali třeba 14 Mpixelový a místo toho si trošku pohráli s optikou. 16 Mpix je vzhledem ke kvalitě fotek, zbytečně moc.

• pěkný ,malý ,praktický,lehký,snadná ovladetelnost

pěkný ,malý ,praktický,lehký,snadná ovladatelnost,na sport ideál