Panasonic Lumix DMC-LZ40

Napájení
Akumulátor
Typ snímače
CCD

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Zoom je bomba jen to chce stativ při maximálním zoomu nebo někam položit. Občas mu delší dobu trvá zaostření.

• , zakoupeno v K24.cz

• krásné fotky
    • jednoduché ovládání přístroje
    • menu v českém jazyce
    • zoom 42x
    • nabíjení - akumulátor
    • zatím nic

S fotoaparátem jsem spokojeni. Předčil mé očekávání.

• Příjemný do ruky
    • Zpracování
    • Možnost nastavení pouze dvou hodnot clony pro daný zoom v manuálním režimu, chtělo by to plynulejší nastavení (ale za ty peníze stejně krása).

Zakoupen za účelem náhrady menšího a staršího kompaktního Lumixe jež sloužil poctivě přes 6 let (a v omezené míře slouží dál). Za cenu dražšího kompaktu nabízí ale něco málo víc. Poměrně dobrá optika, příjemné ovládání, dobré zpracování a celkově funkčnost foťáku mě mile překvapila. Není to žádný profesionální stroj, ale už odvede lepší práci, než klasické malé kompakty "do kabelky", co se kvality fotek i samotného focení týče. Jsem spokojen.
    Můžu doporučit pro začínajícího fotografa a hlavně lidi, co si s fotkami rádi hrají. Výborně mě překvapil při focení večerních a nočních snímků s vyšší expozicí. Vše foceno v manuálním režimu. Při automatice to za denního světla je velmi dobré, ale k večeru z ruky už kvalita klesá. Není to profi foťák co umí všechno, ale na moje potřeby stačí.
    Kladně vyzkoušené použití:
    -večerní a noční snímky snímky ze stativu
    -focení za denního světla
    -focení noční oblohy (na maximální zoom z ruky krásné fotky měsíce)
    VŠE V MANUAL REŽIMU

Negativně vyzkoušené použití:
    -focení za šera "z ruky" na automatický režim (už to chce stativ a radši volím manuální režim).
    -Kvalita video záznamu mě moc neoslnila, ale je to pro mě dostatečné. S nastavováním jsem se zatím u videa nehrál.

Typ fotoaparátu
Napájení
Akumulátor
Typ snímače
CCD

Širokoúhlý objektiv 22 mm s 42x optickým zoomem, CCD snímač o rozlišení 20Mpx, inteligentní automatický rěžim, Videozáznam natáčí natáčí v HD kvalitě 720p, 3" LCD displej s 460 000 obrazovými body, efektový filtry, kreativní panorama. Panasonic Lumix DMC-LZ40 je levný kompaktní fotoaparát který vlastní výkonný širokoúhlý objektiv 22 mm s 42x optickým zoomem, díky kterému se přiblížite ke vzdálenému objektu. CCD snímač o rozlišení 20Mpx a inteligentní automatický rěžim se postarají o velké kvalitní fotografie. Videozáznam natáčí natáčí v HD kvalitě 720p. Zadní straně dominuje 3" LCD displej s 460 000 obrazovými body. Díky řadě efektových filtrů můžete v kreativním režimu dodat fotografiím a videím umělecký a originální výraz. Funkce Kreativní panorama dovoluje vytvářet nezaměnitelné dynamické vertikální i horizontální panoramatické fotografie jediným pohybem fotoaparátu.

Specifikace fotoaparátu Panasonic Lumix DMC-LZ40

• - cena
    • - krytka objektivu
    • - dobře padne do ruky
    • - výdrž baterie
    • - režim krajina, hdr a další

Dlouho jsem hledala kvalitní fotoaparát na fotografování krajiny, Panasonic Lumix DMC-LZ40 mi byl doporučen profesionálním fotografem.
    S fotoaparátem jsem velmi spokojená.
    Doporučuji.

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• , zakoupeno v K24.cz

• krásné fotky
    • jednoduché ovládání přístroje
    • menu v českém jazyce
    • zoom 42x
    • nabíjení - akumulátor
    • zatím nic

S fotoaparátem jsem spokojeni. Předčil mé očekávání.

• Příjemný do ruky
    • Zpracování

Kladně vyzkoušené použití:
    -večerní a noční snímky snímky ze stativu
    -focení za denního světla
    -focení noční oblohy (na maximální zoom z ruky krásné fotky měsíce)
    VŠE V MANUAL REŽIMU

Negativně vyzkoušené použití:

• , zakoupeno v Electro World

• Zatím jsem vyzkoušela jen pár fotek a jsem spokojena
    • Občas se mi fotoaparát sekne.
    • Pomůže jen, když povytáhnu baterii a fotoaparát znovu zapnu.
    • Doufám, že to nebude nějaká výrobní vada.
    • Budu to ještě zkoušet a uvidím.

Fotoaparát jsem si koupila, protože jej vlastní moje dcera a je s ním spokojena.
    Její fotky jsou moc hezké.

• super fotky
    • dobré programy
    • v ceně není zahrnuta pamětová karta a interní paměť je velmi malá

S fotoaparátem jsme zatím velmi spokojeni. Fotky vypadají opravdu dobře. Jen je potřeba si pořádně nastudovat manuál, abychom využili všechny funkce, které tento přístroj nabízí. Fotoaparát máme zatím jen necelý měsíc, ale celková spokojenost!

• , zakoupeno v Electro World

• jsem velice spokojen s kvalitou snímků a jednoduchostí ovládání přístroje

"Ověřený zákazníku": to že si neumíte přečíst manuál a používat fotoaparát neznamená že ten fotoaparát je špatný.. prosím pokud nečemu nerozumíte nehaňte to, nejprve se s tím naučte a nebo se zeptejte jak se to používá..

• , zakoupeno v Alza.cz

• Jednoduché ovládání.Vše v češtině.

Opravdu je to kvalitní fotoaparát

• , zakoupeno v Alza.cz

• dobře tvarované tělo
    • velký zoom (až 42x)
    • velká a přehledná obrazovka
    • blesk (ostrý)
    • ovládání
    • nějaké fotky jsou rozmazané
    • zacházet s ním se musí člověk naučit

doporučila bych tento produkt spíše zkušenějším fotografům, určitě ne začátečníkovi
    snadně se ovládá, což mnohé ulehčuje
    vhodný na fotky krajiny, do přírody, na výlety, a skvělě fotí obličej a postavy