Canon EOS 1D X Mark III

Canon EOS 1D X Mark III je bezprecedentně rychlý – nabízí výjimečnou přesnost, spolehlivost, vysoce výkonné automatické zaostřování a sledování objektu. Nový algoritmus...
177 590 Kč
Doprava zdarma, Do 2 týdnů
Doporučená nabídka FotoŠkoda
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do týdne • 1 variantaZdarma100 % • 1 982 recenzíDalší informace

Popis produktu

Canon EOS 1D X Mark III je bezprecedentně rychlý – nabízí výjimečnou přesnost, spolehlivost, vysoce výkonné automatické zaostřování a sledování objektu. Nový algoritmus...

Parametry produktu

Výrobce
Typ fotoaparátu
zrcadlovky
Rozlišení
20 Mpix
Napájení
Akumulátor
Typ snímače
CMOS
Formát snímače
Full Frame / FX
Formát snímku
HEIF
Videosekvence
ano
Formát videa
MPEG-4, AVC/H.264, H.264, MP4, MPEG-4, MPEG-4 HEVC/H.265
Typ hledáčku
optický
Velikost displeje
3.2 palce
Bluetooth
ano
GPS
ano
WiFi
ano
České menu
ano
Samospoušť
ano
Zvukové poznámky
ano
Hledáček
ano
Materiál těla
slitina
Hmotnost
1250 g

Parametry produktu

Výrobce
Typ fotoaparátu
zrcadlovky
Rozlišení
20 Mpix
Napájení
Akumulátor
Typ snímače
CMOS
Formát snímače
Full Frame / FX
Formát snímku
HEIF
Videosekvence
ano
Formát videa
MPEG-4, AVC/H.264, H.264, MP4, MPEG-4, MPEG-4 HEVC/H.265
Typ hledáčku
optický
Velikost displeje
3.2 palce
Bluetooth
ano
GPS
ano
WiFi
ano
České menu
ano
Samospoušť
ano
Zvukové poznámky
ano
Hledáček
ano
Materiál těla
slitina
Hmotnost
1250 g

Popis produktu

Canon EOS 1D X Mark III je bezprecedentně rychlý – nabízí výjimečnou přesnost, spolehlivost, vysoce výkonné automatické zaostřování a sledování objektu. Nový algoritmus automatického zaostřování fotoaparátu vylepšuje stabilitu a sledování objektů – jak s optickým hledáčkem, tak i v režimu Live View. Při použití optického hledáčku používá nový senzor automatického zaostření, který nabízí přibližně 28× vyšší rozlišení ve středu senzoru, než jeho předchůdce. V režimu Live View využívá zcela nový Dual Pixel ostřící modul s 525 body a pokrytím snímače 100 % vertikálně a 90 % horizontálně. Canon EOS 1D X Mark III zvládá výrazně rychlejší snímkové série snímků s plným AF a AE, a to buď pomocí optického hledáčku (až 16 sn./s.) nebo v režimu Live View (až 20 sn./s.). Síla rozlišení 4K oživuje příběhy díky možnostem filmového natáčení s filmy 4K včetně 4K60p s 10bitovým interním záznamem Canon Log. Pořízené záznamy umožňuje fotoaparát uložit na nejmodernější paměťové karty CFexpress nabízející vysoké přenosové rychlosti a rovněž vysoké kapacity při špičkové odolnosti proti fyzickému poškození. Canon EOS-1D X Mark III, tady není co dodat!

Canon představil svou novou vlajkovou loď mezi DSLR, kterou je Canon EOS-1D X Mark III. Jde o naprosto nekompromisní profesionální zrcadlovku, která byla navržena a sestrojena na základě požadavků a zpětných reakcí celosvětové fotografické komunity využívající oba předešlé modely (EOS-1D X a EOS-1D X Mark II). Tento nový model, je právoplatným pokračovatelem navazujícím na veškeré dosavadní zkušenosti společnosti Canon, ve světě profesionální fotografie. Určen je především těm, kteří fotografují život v pohybu a to ať už se jedná o sport nebo divoká zvířata.

Nový a skutečně rychlý!

Mezi jeho největší přednosti patří vylepšený systém automatického zaostřování, který oceníte jak při fotografování, tak při natáčení videa. Uživatelé tohoto fotoaparátu si mohou být jisti, že s tímto ostřením dosáhnou mnohem lepších výsledků, než kdykoliv předtím. Mnohem rychlejší, přesnější, spolehlivější a výkonnější. Takové je automatické ostření u EOS-1D X Mk III. S možností tzv. "sledování objektu" máte možnost zachytit objekt, který se "opravdu" hýbe! Nový algoritmus autofokusu fotoaparátu využívá technologie Deep Learning Technology, který zlepšuje stabilitu a celkovou přesnost při sledování optickým hledáčkem i při živém náhledu. Otpický hledáček využívá nový AF senzor s přibližně 28 násobným rozlišením. Neuvěříte o kolik lépe EOS-1D X Mk III ostří v nepříznivých světelných podmínkách. V režimu živého náhledu, mohou uživatelé využít 525 AF polí pomocí systému Dual Pixel CMOS AF, který pokryje přibližně 90-100% obrazového senzoru. Fotoaparát podporuje výrazně vyšší kmitočet snímků při plném AF a AE, a to buď pomocí optického hledáčku (až přibližně 16 snímků za sekundu při mechanické závěrce). Duální sloty fotoaparátu pro kartu CFexpress navíc umožní více než pětinásobek RAW v sérii, než u jeho předchůdce.

Připraven dominovat

EOS-1D X Mark III, je s jistotou jasný příklad toho, že společnost Canon stále dostává svého závazku posouvat hranice v rámci inovování své fotografické a optické techniky. Fotoaparát je osazen novým CMOS senzorem a DIGIC procesorem, což nám dopřeje zásadně lepší obrazovou kvalitu při možnosti ještě vyššího nastavení ISO, se schopností zachytávat fotografie v 10bit formátu pomocí souboru v HEIF formátu (High Efficiency Image File). HEIF vytváří širší dynamický rozsah a větší barevnou hloubku ve srovnání s JPEG. Síla 4K oživuje příběhy, natáčejte 4K videa včetně 4K60p s 10bit interním záznamem Canon Log 4:2:2.

Zrcadlový systém

Aby bylo dosaženo naprosto přesného zaostření při vysokých rychlostech kontinuálního snímání, byl Canon EOS-1D X Mark III vybaven nově zpracovaným zrcadlovým systémem. Jestliže má na snímač AF neustále dopadat přímé světlo, musí se zrcadlo mezi pořizováním jednotlivých snímků vracet co nejrychleji do klidové polohy. Toto Canon EOS-1D X Mark III dokáže až 16krát za sekundu - jedná se o opravdu mimořádný úspěch strojního inženýrství.

Snadné připojení

Pro profesionály je stejně důležité jak samotné fotografování, tak i přesun obsahu z fotoaparátu. EOS-1D X Mark III, toto maximálně usnadňuje pomocí vestavěných technologií GPS, Wi-Fi a Bluetooth (s nízkou spotřebou energie). Aby fotoaparát udržel krok s neustále se zkracujími lhůtami, bude při použití vestavěného ethernetového připojení nebo nového volitelného bezdrátového souboru vysílače WFT-E9 (ten je kompatibilní i s nedávno představenou kamerou Canon Cinema EOS C500 Mark II), přenášet data rychlostí více než dvojnásobnou.

Známý pocit, ale o tolik vylepšený

Současní uživatelé řady EOS-1D, nebudou mít žádný problém s ovládáním nového EOS-1D X Mark III, které si tato řada stále drží včetně ergonomie těla z hořčíkové slititny nabízející odolnost, která je v této třídě fotoaparátů očekávána. Stejně tak mohou profesionální fotografové důvěřovat zvýšené odolnosti proti povětrnostním vlivům (utěsnění proti vodě a prachu), jako měl předchůdce EOS-1D X Mark II. Jak již bylo uvedeno, fotoaparát pracuje velmi dobře ve špatných světelných podmínkách a proto jsou jeho ovládací prvky podsvíceny. Je zde také nový ovládací prvek pro výběr AF bodů, zabudovaný do tlačítka AF-ON, který vám umožní rychleji a pohodlněji měnit AF body a tím se více věnovat samotné kompozici. A navíc je zde vylepšená životnost baterií. Se stejnou baterií LP-E19 (jako měl předešlý model) vydrží mnohem déle. Nezmeškejte už žádný záběr!

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 2 týdnů • 1 variantaDárekZdarma98 % • 9 389 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.