Canon EOS 850D

TOP 40 v kategorii Digitální fotoaparáty

Canon EOS 850D

17 479 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • Více variant110 Kč98 % • 9 076 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variantZdarma95 % • 6 171 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 86 998 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 332 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma96 % • 2 711 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma91 % • 1 113 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma98 % • 9 478 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma97 % • 8 386 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variantZdarma94 % • 7 513 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma100 % • 1 987 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 462 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma99 % • 18 730 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variant99 Kč94 % • 25 916 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 96 915 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 2 týdnů • Více variantZdarma34 neověřených recenzíDalší informace

• Váha
    • Výbava
    • Konektivita
    • Ergonomie

Na zrcadlovku Canon EOS 850D jsem přešel po roce používání nižšího modelu této značky a nelituji. Rozdíl je rapidní. Co se týče váhy, nemám problém, nosím ji na tůry dlouhé i více než 30km a není mi na obtíž.

Obrazová kvalita výstupu a rychlost ostření je oproti předchozímu modelu který jsem používal doposud o dost lepší. Při focení v době kdy se již stmívá, nemám problém fotit z ruky na delší časy než z předchozím modelem který jsem používal.

• , zakoupeno v FotoŠkoda

Nadšení s výsledky fotografování.

• kvalitní snímač, nový procesor
    • nemilé překvapení-RAW v novém formátu CR3

dobrý aparát, snímání s vyšším ISO s menším šumem. Doporučuji, ale pozor na CR3.

Typ fotoaparátu
Typ snímače
CMOS
Formát snímače
APS-C

Vynikající univerzální digitální zrcadlovka ideální pro fotografické nadšence, kteří chtějí dát větší prostor své kreativitě. Je postavená na rychlém a výkonném obrazovém procesoru Canon DIGIC 8. Snímač Dual Pixel CMOS APS-C o rozlišení 24,1 milionu bodů umožňuje zachytit dokonale prokreslené snímky a působivé videonahrávky v rozlišení 4K. Pohotová, snadno ovladatelná a odolná zrcadlovka Canon EOS 850D nabízí pokročilé funkce a nástroje, jaké fotografové potřebují k vyjádření svého tvůrčího záměru

Hlavní funkce a vlastnosti:

• 24,1Mpx snímač typu Dual Pixel CMOS formátu APS-C
  • sériové snímání rychlostí 7 snímků za sekundu
  • Video v rozlišení 4K (automatické ostření na bázi detekce kontrastu) 24p/25p
  • Video v rozlišení Full HD s ostřením pomocí systému Dual Pixel CMOS AF, až 60p
  • 45 ostřicích bodů
  • Měřicí snímač RGB+IR o rozlišení 220 000 bodů s detekcí blikání světelného zdroje (totožný jako u modelu 90D)
  • Automatické ostření s inteligentním sledováním objektu (iTR)
  • Automatické ostření na oči (se sledováním pohybu)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v CEWE FOTOLAB

• Velmi dobrý obrazový výstup na danou kategorii
    • Oproti nižším modelům značky je to rychlík
    • Váha
    • Výbava
    • Konektivita
    • Ergonomie

• , zakoupeno v FotoŠkoda

Nadšení s výsledky fotografování.

• kvalitní snímač, nový procesor
    • nemilé překvapení-RAW v novém formátu CR3

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

Skvělý

• , zakoupeno v Megapixel.cz

Plně vyhovuje mým požadavkům.

• Menu v češtině
    • Intuitivní ovládání
    • Dlouhá výdrž baterie
    • Ergonomicky super i pro moje velký ruce
    • Dodávanej setovej opbjektiv 18-135 je na moje vycházky perfektní.
    • Nic co by v této cenové kategorii stálo za řeč.

Zrcadlovku jsem chtěl, protože to byla vždycky moje srdcová záležitost. Navíc s Canonem mám dlouholeté zkušenosti a tak i nyní to byla jasná volba. Foťák se chová tak jak má a já mám z něj radost s každým dnem kdy fotím.

• , zakoupeno v Megapixel.cz

• Slušný fotoaparát ve své třídě.

Skvělý AF, Fotí výborně

• , zakoupeno v FotoŠkoda

• kvalita za rozumnou cenu

Pro začátečníka naprosto dostačující kit, díky kterému se dá za rozumnou cenu vstoupit do světa DSLR.

• Zatím bylo ostré fotky
    • Lehký hmotnost
    • 4K video
    • Ovládání BR-E1
    • O čem nevím
    • Moc skvělý blesk

Nevím a nemám info, ale jsem byla velmi spokojená. Foťák není špatný, pak jsem lepila ochranné sklo na displeji kvůli velikosti. Vše je v pořádku.