Canon EOS 90D

TOP 45 v kategorii Digitální fotoaparáty

Canon EOS 90D

Digitální zrcadlovka s 32,5 MPx snímačem CMOS APS-C, obrazovým procesorem DIGIC 8, rychlým a přesným sledováním Dual Pixel CMOS AF nebo skvělými video záběry v kvalitě až 4K...
29 990 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Megapixel.cz

Skladem • Více variant99 Kč94 % • 27 144 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 19 735 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma98 % • 18 742 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 87 167 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč95 % • 246 671 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma97 % • 2 714 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma96 % • 6 181 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma98 % • 9 483 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč98 % • 9 080 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma97 % • 8 389 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • Více variantZdarma100 % • 1 989 recenzíDalší informace

CMOS
Formát snímače
APS-C

• , zakoupeno v K24.cz

• sedí dobře v ruce a maká jak hodinky :-)

EOS 90D je už můj 2. právě proto, že jsem s ním spokojená.

Chybí pdrobnější návod

• , zakoupeno v FotoŠkoda

Lepší fotoaparát jsem nikdy neměl. Mám 250d,tak že oběktivy jsou shodný. 90d je super a mohu všem jen doporučit.

Typ fotoaparátu
Typ snímače
CMOS
Formát snímače
APS-C

Digitální zrcadlovka s 32,5 MPx snímačem CMOS APS-C, obrazovým procesorem DIGIC 8, rychlým a přesným sledováním Dual Pixel CMOS AF nebo skvělými video záběry v kvalitě až 4K. Systém automatického zaostřování s 45 křížových bodů AF s multiovladačem, snímání rychlostí 10 sn/s, Wi-Fi, Bluetooth, inteligentní optický hledáček, technologie zaostřování s inteligentním sledováním a rozpoznáváním (iTR), ISO 25 600, 3“ dotykový otočný displej až do úhlu 170°, vestavěný blesk, RAW, odolná konstrukce těla proti vodě a prachu, inteligentní polohový senzor, histogram, podpora 29 jazyků včetně češtiny. Dobíjecí lithium-iontová baterie LP-E6N. Rozměry 140.7 x 104.8 x 76.8 mm. Hmotnost cca 701 g.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v K24.cz

• sedí dobře v ruce a maká jak hodinky :-)

EOS 90D je už můj 2. právě proto, že jsem s ním spokojená.

Chybí pdrobnější návod

• , zakoupeno v FotoŠkoda

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Megapixel.cz

• Produkt mám jen krátkou dobu a už teď můžu říct, že oproti Canonu 70D je ve všech směrech o hodně lepší. Směle všem doporučuji

Žádnou jsem zatím nenašel a doufám, že ani nenajdu

• Přijatelná cena
    • Kvalitní
  • , zakoupeno v Megapixel.cz

• Kvalitní digitální zrcadlovka, pro někoho možná málo, pro mne absolutní vrchol
    • Logicky umístěné ovládací prvky, navíc joystick, dotykový výklopný display, zadní tlačítko pro zaostření, velké rozlišení, rychlost sek. snímání, bluetooth pro ovládání z aplikace v mobilu, atd
    • Pro někoho možná cena
  • , zakoupeno v Afoto

• Rychlost ostření
    • Možnost tiché závěrky
    • Ovládání
    • Dostatek možností v nastavení
    • Wifi

V kategorii zrcadlovek v cropu se jedná o dobrou volbu, pokud nechcete full frame ani bezzrcadlo. Fotografie jsou opravdu velké, což znamená, že je možné bez problémů oříznout, ale pro někoho může být problém s datovým objemem dat na archivaci.

• , zakoupeno v Megapixel.cz

Předtím jsem mněl taky Kanon Eos 1300D na který jsem mněl objektivy. Z tohoto důvodo tedy opět Kanon. Takže se sním učím fotit. Ještě jsem u něj neobjevil histogram. Možná tam není- nevím. Každopádně patří podle mně do dražší kategorie. Když s ním fotím tak je hodně přepalů.

• , zakoupeno v Afoto

Vše, co se o něm píše je pravda. Skvěle padne do ruky, intuitivní ovládání, max. spokojenost.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• SUPER