Recenze Fujifilm FinePix S1800

Za tu cenu lepší ultrazoom neseženete ! Pokud nejste profík a nepotřebuje HiEnd vychytávky tak neváhejte.Jinak samozřejme s digitální zrcadlovkou či ultrazoomy s vyšší cenové relaci se to nedá srovnat. Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Fujifilm FinePix S1800

Přidáno: 3. června 2013

Zakoupeno v Alza.cz

Velice příjemný na obsluhu velmi slušná výdrž na baterii slušná odolnost jsem s produktem spokojen a na mé použití pro rodinné fotografie je perfektní

Rozmístění ovládacích prvků: Vše pěkně po ruce
Kvalita pořízených fotografií: Výborná
Kvalita pořízeného videa: Dobrá
Kvalita fotografií za zhoršených světelných podmínek: Dobrá
Výdrž baterie: Vydrží velmi dlouho
Fotoaparát je vhodný na: Makro fotografie, Fotografie krajiny, Fotografie portrétů, Fotografie sportovních aktivit
Hodnotím se jako fotograf: Amatér
Ověřený zákazník KASA.cz

Přidáno: 16. ledna 2012

Zakoupeno v KASA.cz

• kvalita
  • nízká cena

kvalitní a lehce ovladatelný digitální fotoaparát.

Tomáš Levan

Přidáno: 6. února 2011

• Poměr cena/výkon.
  • Digitální hledáček.
  • Skvělá výdrž na baterie.
  • Spousta manuálního nastavení.
  • České menu s nápovědou.
  • Ovládání - otevírání bateriového prostoru a prostoru pro pam. kartu.
  • Kresba fotek při výřezech.

Skvělý fotoaparát, za výbornou cenu. Pravděpodobně nejschopnější ultrazoom ve své třídě a cenové kategorii!. Spoustu manuálního nastavení, přehledné menu. Poměrně rychlé pořízení prvního snímku. Na přibalené alkalické baterie pořízení cca 250 snímků (většinou bez blesku). Inteligentní režimy pro rozpoznávání obličejů. Pro běžné každodenní používání a focení babiččiných narozenin je asi složitý a těžký. Nicméně skvělý fotoaparát pro začátečníky. Jsem amatér a spíše začínající uživatel a jsem velice spokojen. Zatím jsem neměl čas jej plně vyzkoušet.

Simona Králová

Přidáno: 6. února 2011

Zakoupeno v Alza.cz

• Pořízení kvalitních fotografií a videí za super cenu.
  • Horší fotky za zhoršených světelných podmínek.

Tento fotoaparát jsem si vybrala, protože jsem scháněla některý z levnějších digi fotoaparátů a dostala jsem doporučení od známé která je s ním velice spokojená a pořídí s ním opravdu velmi kvalitní fotografie.

Ověřený zákazník Aukro.cz

Lubi

Přidáno: 27. ledna 2011

(Upraveno 27. ledna 2011)

Zakoupeno v Aukro.cz

• super funkcie a ovladanie
  • 4AA baterie
  • super macro HD video

moj prvy Fujifilm bol som s nim natolko spokojny , ze som si hned kupil este vyssiu triedu, tiez na 4AA baterie , co je uplne super ,kedze u inych fotoaparatov sa cena baterie pohybuje od tisic korun. toto je pre mna najvacsia vyhoda , mam este viacej fotoaparatov a rovnkaej znacky ,ale vsade je trochu ina baterie a to potom, ked sa rozbije fotak, tak sa uz neda pouzit v inom.

Fujifilm mozem len odporucat

Baterie vydrzia dostatocne dlho , mozno mate len zvoleny zly profil - pre tych co pisali predchadzajuce recenzie

Přidáno: 15. ledna 2011

Zakoupeno v Alza.cz

• cena, optická stabilizace super
  • zakoupené zboží mělo vady. vybytou zálohová baterie, foták při prohlížení fotek zkolaboval, při pouštení videa byl dominantní zvuk nepříjemné pískání

kdyby byl foták v pořádku, možná správná volba.

František Kašpar

Přidáno: 26. prosince 2010

Zakoupeno v Alza.cz

• vzhledem k ceně velmi dobrý fotoaparát
  • dosti energeticky náročný - používat jen velmi kvalitní dobíjecí baterie

celková spokojenost

• 12,2 Mpix
  • blesk
  • HD video
  • snímač 1/2,3
  • horší foto za sníženého osvětlení

Ixmen

Přidáno: 26. března 2011

Zakoupeno v Alza.cz

• 100 a více procent.....

TAk tohle nemá chybu jak s cenou tak celkvě.Foták je velmi kvalitní mnoho možností při focení,a hlavně máto český návod což jiné fotáky nemaj co vím já....Doporučuji všem nakupovat v ALZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Canon EOS M10

Canon EOS M10