Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Fujifilm X-E1

95 %

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Typ fotoaparátu
kompakty s výměnným objektivem
Rozlišení
16.3 Mpix
Napájení
Akumulátor
Typ snímače
CMOS
Videosekvence
ano
Full HD video
ano
HD Video
ano
Velikost displeje
2.8 palce
Výklopný
ne
Citlivost (ISO)
Ekvivalent ISO: 200 - 6400 (standardně)
Optický stabilizátor obrazu
ano
HDMI výstup
ano
Externí blesk
ano
GPS
ne
České menu
ano
Hmotnost
300 g
Šířka
23.6 mm

Recenze

 • zakoupeno v FUJIfoto.cz

  100 %

  Doporučuje produkt

  • Výborná obrazová kvalita

  Výborný přístroj s nimž je fotografování opět radost. Profesionalni e-shop, perfektní komunikace a nadstandardní péče o zákazníka.

 • zakoupeno v Aaron

  100 %

  Doporučuje produkt

  • slušné zpracování
  • zatím se peru s vypínačem, mám několik Canonů a u G10 je na tomto místě zoom a zvětšování náhledu
  • pravá strana mohla být macatější pro lepší uchycení
  • poměrně dlouhý náběh po zapnutí

  zatím nemohu moc hodnotit, s aparátem se sžívám, ale fotí slušně

 • zakoupeno v FUJIfoto.cz

  90 %

  Doporučuje produkt

  • Menší a lehčí než zrcadlovka. Velikost senzoru jako u zrcadlovky, možnost výměny objektivů, spousta funkcí,
  • elektronický hledáček s dioptrickou korekcí, kde je možné si navolit zobrazení důležitých nastavených parametrů.Při fotografování na vysoké ISO není velký nárůst šumu.
  • Konstrukčně už tyto přístroje silně konkurují zrcadlovkám, nemají pohybující se zrcátko, což může být vzhledem k možnosti poruchy zrcátka bráno jako klad. Všechny možnosti přístroje se majitel dozví až z návodu k použití, je jich opravdu hodně. Zanedbatelné není ani hořčíkové tělo, perfektní zpracování a kvalitní objektivy.
  • Rychlost zaostření AF se ještě nevyrovná zrcadlovce.
  • Někomu se možná může zdát tělo vzhledem k uchopení zbytečně malé. Drahé objektivy.

  Tento přístroj jsem koupil,protože jsem již majitelem fotoaparátu od firmy Fuji s kterým jsem spokojen, ale vzhledem k jeho stáří a samozřejmě nedostatku výkonnějších parametrů, které jsou k dispozici u novějších modelů, jsem hledal jeho náhradu. Po krátké době a zběžném odzkoušení za nepříznivých podmínek jsem mile překvapen kvalitou obrazu. Jednalo se o foto na vysoké ISO a foto za velmi kontrastního osvětlení. Myslím si, že tento fotoaparát za cenu kterou se teď prodává, může směle konkurovat dražším modelům jiných značek a uspokojí nejen většinu amatérských fotografů, ale věřím, že by po něm šáhnul i leckterý profesionální fotograf, jako náhradu za zrcadlovku. Zatím jsem s koupí spokojen a věřím v japonskou kvalitu!

Parametry produktu

Typ fotoaparátu
kompakty s výměnným objektivem
Rozlišení
16.3 Mpix
Napájení
Akumulátor
Typ snímače
CMOS
Videosekvence
ano
Full HD video
ano
HD Video
ano
Velikost displeje
2.8 palce
Výklopný
ne
Citlivost (ISO)
Ekvivalent ISO: 200 - 6400 (standardně)
Optický stabilizátor obrazu
ano
HDMI výstup
ano
Externí blesk
ano
GPS
ne
České menu
ano
Hmotnost
300 g
Šířka
23.6 mm

Popis produktu

Fujifilm FinePix X-E1

Kompaktní fotoaparáty s výměnnými objektivy zažívají v poslední době značný boom. Vyplňují totiž mezeru, která vzniká mezi klasickými digitálními fotoaparáty a zrcadlovkami. Tyto fotoaparáty se mohou pochlubit snadnou přenosností, rychlým fotografováním a výslednou fotkou přibližující se fotografiím vytvořených digitální zrcadlovkou. Hodí se tak pro uživatele, kteří chtějí pořizovat perfektní snímky, ale nechtějí se zdlouhavě učit nastavovat jednotlivé parametry jako je tomu u digitálních zrcadlovek.

Citlivý X-Trans CMOS snímač a rychlý EXR procesor

Zachyťte krásně podsvícené objekty, nebo fotografujte na večerní párty i za zhoršených světelných podmínek a zachovejte fotografiím nezapomenutelné kouzlo tvořené celou řadou nočních barev. Tohoto výsledku docílíte pomocí citlivého X-Trans CMOS snímače, dobře světelného objektivu a díky rychlému zpracování fotografií výkonným EXR procesorem.

Pohodlné nastavení jednou rukou a LCD obrazovka s OLED hledáčkem

Všechny základní nastavovací funkce naleznete na pravé straně fotoaparátu a díky tomu budete schopni rychle a pohotově zvolit potřebné nastavení pro snímanou scénu nebo fotografovaný objekt. Vše tak budete mít přímo na dosah ruky. Kvalitní obrazovka doplněná OLED hledáčkem zase umožní pořizovat pohodlněji snímky i při vysokém slunečním svitu.

Jednoduché připojení

Fotoaparát je možné propojit přes klasické USB rozhraní s počítačovou stanicí nebo notebookem a zálohovat tak fotografie a filmy na disk počítače. Propojit fotoaparát lze i napřímo s televizorem prostřednictvím multimediálního HDMI rozhraní a presentovat tak pohodlně fotky z dovolené nebo nejrůznějších akcí s vysokým komfortem.

Natáčejte videa se zvukem ve vysokém FullHD rozlišení

Nic nevypoví o atmosféře snímané scény tolik, jako natočení videozáznamu. Fotoaparát neumí pouze pořizovat kvalitní fotografie, ale umožňuje uživateli pořizovat kvalitní videozáznamy se zvukem ve vysokém FullHD rozlišení, které zachytí velké množství detailů.

Klíčové vlastnosti

Výkonný a snadno kompaktní digitální fotoaparát s podporou vyměnitelných objektivů, který se kvalitou může rovnat s robustnějšími digitálními zrcadlovkami. Tento model je dodáván pouze jako tělo bez přiloženého objektivu. Přikoupit lze ještě další objektivy s kompatibilním bajonetem Fujifilm X mount. Obraz z objektivu snímá citlivý X-Trans CMOS snímač s APS-C rozměry 23,6 x 15,6 mm, který dokáže zaznamenat rozlišení až 16,3MP. Rychlé zpracování provede výkonný EXR procesor. Přístroj je schopen zaznamenávat videa ve vysokém FullHD rozlišení ve formátu MOV se stereo zvukem a fotografie ve formátech JPEG a RAW. Data lze ukládat na paměťové karty typu SD, SDHC i vysokokapacitní SDXC (doporučuje se rychlost karty CLASS 10). Snímanou scénu si můžete prohlédnout na kvalitním 2.8" LCD displeji s rozlišením 460 000 bodů a doplněném ještě o OLED hledáček. Kopírovat data do počítače nebo notebooku lze přes klasické USB 2.0 rozhraní a připojit fotoaparát k televizoru například přes multimediální HDMI konektor.

Rozměry výrobku jsou 129 x 74,9 x 38,3 mm a jeho hmotnost je 300 gramů bez příslušenství nebo 350 gramů s baterií a paměťovou kartou. Napájení přístroje zajišťuje nabíjecí Li-ion baterie s maximální výdrží až 350 snímků.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

13zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
95 %průměr z 23 hodnocení
5
22 ×
4
1 ×
3
0 ×
2
0 ×
1