Hasselblad 907X 50C

Jedinečně modulární Hasselblad 907X 50C je středoformátový kamerový systém, který propojuje designové prvky z klasických filmových kamer s vlastnostmi současné digitální éry...
162 790 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka Megapixel.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchoduDárekZdarma98 % • 18 846 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Popis produktu

Jedinečně modulární Hasselblad 907X 50C je středoformátový kamerový systém, který propojuje designové prvky z klasických filmových kamer s vlastnostmi současné digitální éry...

Parametry produktu

Výrobce
Typ fotoaparátu
zrcadlovky
Rozlišení
50 Mpix
Napájení
Akumulátor
Typ snímače
CMOS
Formát snímače
středoformát

Parametry produktu

Výrobce
Typ fotoaparátu
zrcadlovky
Rozlišení
50 Mpix
Napájení
Akumulátor
Typ snímače
CMOS
Formát snímače
středoformát

Popis produktu

Jedinečně modulární Hasselblad 907X 50C je středoformátový kamerový systém, který propojuje designové prvky z klasických filmových kamer s vlastnostmi současné digitální éry. 907X 50C se skládá z přizpůsobené digitální zadní strany CFV II 50C a těla fotoaparátu 907X, které společně fungují jako samostatný a všestranný kamerový systém. 907X se vyznačuje nejkompaktnějším designem středoformátových fotoaparátů společnosti Hasselblad. Vylepšená a aktualizovaná digitální zadní stěna CFV II 50C s klasickým rozhraním V-systému je určena pro použití na přiloženém 907X a také na prakticky jakékoliv kameře Hasselblad V od roku 1957 dále. Stěna je vybavena všestrannými digitálními funkcemi, které se točí kolem 43,8 x 32,9 mm 50MP CMOS snímače poskytující snímky s vysokým rozlišením a širokým dynamickým rozsahem 14 stop, 16bitovou barevnou hloubkou a rozsah citlivosti ISO 100-25600. Tělo fotoaparátu 907X 907X je charakteristický svým působivě kompaktním a lehkým designem a je nejmenším středoformátovým tělem fotoaparátu Hasselblad. Slouží jako nenápadné rozhraní mezi digitálním zadním rozhraním systému V CFV II 50C a řadou bezzrcadlovek systému X. Díky bajonetu objektivu X-system se otevírá možnost spárovat CFV II s objektivy XCD s automatickým ostřením a centrální závěrkou a také objektivy HC, HCD, V, XPan a dalšími objektivy třetích stran prostřednictvím volitelných adaptérů. Použití 907X také umožňuje lepší přístup k možnostem širokoúhlých objektivů ve srovnání se systémem V při použití objektivů XCD.

Digitální zadní strana CFV II 50C

CFV II 50C, který se točí kolem velkého 50 Mpx snímače CMOS o rozměrech 43,8 x 32,9 mm, je schopen zachytit extrémně široký dynamický rozsah až 14 kroků spolu s živou 16bitovou barevnou hloubkou. V kombinaci s technologií Hasselblad Natural Color Solution vykazují tonální přechody a pleťové tóny nesmírnou hloubku, detaily a čistotu pro věrnou kvalitu obrazu, a to i v oblastech s tmavými stíny a jasnými světly. Pro práci v různých světelných podmínkách je k dispozici rozsah citlivosti ISO 100-25600 a statické soubory se ukládají ve formátu raw Hasselblad 3FR nebo jako JPEG.

Hasselblad Natural Color Solution

Technologie Hasselblad Natural Color Solution pracující s velkolepou kvalitou obrazu 50 Mpx snímače CMOS, je navržena tak, aby poskytovala snímky s nejpřirozenějšími barvami, aniž byste se museli ponořit do různých předvoleb. Tento systém je také schopen vytvářet snímky s výjimečně hladkými tonálními přechody, které připomínají zachycení analogového filmu, což je částečně způsobeno 16bitovou barevnou hloubkou CFV II.

V-system

Pomocí rozhraní V-system lze tuto digitální zadní stranu používat ve spojení s přiloženým tělem fotoaparátu 907X a prakticky s jakoukoli filmovou kamerou systému Hasselblad V z roku 1957 nebo novější, nebo s technickými kamerami a kamerami s montážním rozhraním systému V.

LCD displej

Integrovaný 3,2" výklopný LCD displej s rozlišením 2,4 Mpx má design dotykové obrazovky pro intuitivní ovládání, navigaci v nabídkách a přehrávání. Aktualizovaná obrazovka má také rychlou obnovovací frekvenci 60 snímků za sekundu pro plynulejší přehrávání. Mimo jiné podporuje umístění bodu automatického zaostřování drag and drop a velikost ostřícího bodu se mění se sevřením/roztažením prstu. Vyklápěcí design obrazovky také posiluje pozici pohledu shora dolů, podobnou práci s optickým hledáčkem v úrovni pasu.

Konektivita 

Interně pojme jednu dobíjecí lithium-iontovou baterii, aby byl zachován celkový štíhlý profil připomínající zadní stěny A12 a A16. Tuto baterii lze také nabíjet zpětně přes port USB Type-C. Dva sloty pro paměťové karty SD podporují UHS-II pro rychlejší čtení a zápis. Vestavěné Wi-Fi umožňuje bezdrátové sdílení souborů i dálkové ovládání fotoaparátu. Konektor USB 3.0 Type-C lze použít pro přenos souborů, tethering z iPadu nebo pro nabíjení baterie ve fotoaparátu přes počítač, nabíječku nebo powerbanku.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.