Kodak Astro Zoom AZ252

25x násobný optický zoom, Rozsah objektivu 24-600mm (ekvivalent FullFrame), Kvalitní 16MPix snímač CCD, Detailní 3“ LCD displej, Nahrávání 720p HD videa 30sn/s, Optická stabilizace...
4 690 Kč

• Lehký
    • Dlouho vydrží nabitý
    • Spousta režimů
    • Horší video

Pro mladé fotografy ideální foťák, nestojí moc a děcka rozhodně nadchne zoom a hezké obrázky, jakož mnoho režimů.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Lehký,příjemný do ruky,skvělý zoom
    • Nemá hledáček,špatné ovládání ON -OFF,nemůžu sehnat náhradní baterii

Jsem celkem spokojený,až na to ovládání ON -OFF.Jde docela těžce.Nejsem žádný profi foto,tak na momentky stačí.Ještě kdybych sehnal náhradní baterii.

Typ fotoaparátu
Formát snímače
1/2.3

Kodak ASTRO ZOOM AZ252
SKVĚLÝ POMĚR MEZI VELIKOSTÍ A FUNKCEMI

Představujeme vám Kodak AZ252 z řady Astro Zoom, který je vhodný pro všechny, kteří chtějí od fotoaparátu kompaktní rozměry a přesto kvalitní fotografie. S výkonným 16MPix snímačem CCD, 25x optickým zoomem a 24mm širokoúhlým objektivem vás ohromí krása fotografií, které můžete vytvářet ihned po vybalení z krabice. Tvarování těla fotoaparátu skvěle padne do ruky, takže vás neomrzí ani při celodenním nošení.

•     25x násobný optický zoom
  •     Rozsah objektivu 24-600mm (ekvivalent FullFrame)
  •     Kvalitní 16MPix snímač CCD
  •     Detailní 3“ LCD displej
  •     Nahrávání 720p HD videa 30sn/s
  •     Optická stabilizace obrazu (OIS)
  •     Provoz na AA baterie

VŠE NA DOSAH RUKY S 25x OPTICKÝM ZOOMEM

Ať už se jedná o sportovní záběry, snímky přírody, záznamy různých životních událostí nebo výlet na safari, s 25x optickým zoomem a stabilizací obrazu bezproblémově zachytíte do detailu i vzdálené objekty. Fotoaparát Kodak AZ252 nabízí velký rozsah ohniskových vzdáleností od širokoúhlého objektivu po teleobjektiv. Na rozdíl od zrcadlovky nemusíte přemýšlet nad nejvhodnějším objektivem, který máte zrovna s sebou. V kombinaci s funkcí 4x digitálního zvětšení lze dosáhnout u fotografií až 100x kombinovaného zoomu.

NA 3“ DISPLEJI VÁM UŽ NIC NEUNIKNE

Ohlídejte si při fotografování ten nejlepší záběr nebo si prohlížejte všechny pořízené záběry na velkém, jasném 3“ LCD displeji s vysokým rozlišením 230K px. Díky okamžité kontrole budou všechny obrázky vypadat přesně tak, jak jste zamýšleli.

NIKDO NEZŮSTANE STRANOU PŘED ŠIROKOÚHLÝM OBJEKTIVEM 24mm

Nenechte se omezit šířkou záběru. Zachyťte vše, co chcete, pomocí 24mm širokoúhlého objektivu. Nyní i při setkání početné rodiny a přátel nezůstane nikdo mimo záběr. Nadšení cestovatelé jistě ocení Panoramatický režim při každé návštěvě vyhlídky.
KRÁSU DETAILU ZACHYTÍ 16MPix SNÍMAČ

Díky citlivému snímači pořídíte skvělé fotografie v rozlišení 16MPix a živých barvách. Zabudovaná stabilizace obrazu zajistí ostrost jako břitva. Při focení se nemusíte omezovat v kreativitě. Používejte různé režimy a filtry, ořezávejte nebo zvětšujte, aniž by došlo ke snížení kvality. Snímač typu CCD navíc zajistí, že vaše obrázky budou za všech okolností bez jakýchkoli skvrn a nečistot.

BUĎTE VLÁDCE NAD REŽIMEM

S jednoduchým otočným přepínačem jednotlivých režimů svůj Kodak AZ252 nastavíte zcela intuitivně dle situace a o zbytek práce se už postará fotoaparát za vás. Díky jeho umístění v horní části přístroje je vždy po ruce a zvolený režim lze dále nastavit pomocí jednoduchých kroků bez nutnosti chodit do nastavení fotoaparátu.

ROZPOHYBUJTE VZPOMÍNKY V HD VIDEU

Život se nikdy nezastaví, abyste si mohli udělat pěkný snímek. Zachyťte okamžik pomocí jediného zmáčknutí tlačítka. S videem v rozlišení 720p při 30sn/s zachytíte pohyb jasně a ostře.

PRÉMIOVÁ ZÁRUKA PRODUKTŮ KODAK

Součástí záruky poskytované na produkty Kodak je nadstandardní služba bezplatného vyzvednutí produktu a po odstranění závady jeho opětovné doručení do vašich rukou. Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře od vás kurýr převezme nefunkční produkt a doručí ho zpět opravený. Nemusíte tak ztrácet čas s cestou k nejbližšímu prodejci nebo na poštu.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Dlouho vydrží nabitý
    • Spousta režimů
    • Horší video

• Velmi kvalitní fotografie
    • Nejsou lyžiny pro externí blesk

Tento fotoaparát, jsem zakoupil kvůli tomu, že se doněho dají vložit, tužkové baterie . Osvědčili se mi ČERNÉ ENE LOOP.
    Proto nerozumím recenzi, kde zákazník udává, že nemůže sehnat náhradní baterii.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Lehký,příjemný do ruky,skvělý zoom
    • Nemá hledáček,špatné ovládání ON -OFF,nemůžu sehnat náhradní baterii

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Jsem s fotoaparátem maximálně spokojená.

• , zakoupeno v CZC.cz

• chybí český návod ze zákona musí být přiložen

Dobrý, ale bez návodu. Začátečník

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.
    Odkaz na CZ manuál nalzente pod odkazem níže:

• , zakoupeno v MEGAFOTO.CZ

• Dobře fotí a natáčí videa ve 780p 30FPS.
  • , zakoupeno v K24.cz

Hledala jsem foťák na AA baterie, výběr je mimořádně omezený. První zkušenost špatná, nefungoval. Reakce obchodu byla dobrá, ale protože je už po sezoně, fotím málo a nemohu posoudit, budu-li úplně spokojená.

• Celkem slušné fotky i videa, za dobrého osvětlení. Při horším osvětlení už je to na fotkách i videu výrazně znát. Se světelností objektivu a stabilizací je to horší.
    • Na internetu je ke stažení podrobný český návod ve formátu PDF
    • Snímky z nového fotoaparátu Kodak Pixpro AZ252 na SD kartě jsou zdvojené. Jeden o velikosti okolo 2,5 MB a druhý stejný snímek o velikosti okolo 60 kB a navíc při přesunu do Movie Maker, je na každém snímku nápis:Kodak Still Camera.
    • Vybrání a označení snímků o velikosti okolo 2,5 MB jednotlivě je velmi pracné a zdlouhavé a na SD kartě i dost nepřehledné. Totéž se týká snímků přesunutých ze složky do Movie Makru. Tam je na každém nápis, (titulek) který jde odstranit pouze jednotlivě.
    • V návodu ani ve specifikaci o tomto není ani slovo. Kdybych to věděl předem, nikdy bych jej nekoupil.
    • Technická podpora Kodaku mi oznámila, že ve fotoaparátu se toto nastavit nedá. Bohužel s radou jak,tyto pro mě nesmyslná nastavení výrobce co nejsnáze eleminovat se již neobtěžovala

Pro výše zmíněná závažná, negativa při zpracování snímků v počítači tento fotoaparát nedoporučuji.

KODAK (značka)

děkujeme za Vaši recenzi.
    Thumbnail soubory slouží jako náhled z daného videa. Slouží k editaci na starším hardwaru PC. Koncovku stačí upravit na .jpg a následně jej budete moci otevřít. Jsou nedílnou součástí a není možné vypnout jejich ukládání ani je jinak vypnout v nastavení. Jedná se o podpis kamery, který se vytváří automaticky. Vymazat je můžete v PC, pokud si srovnáte obsah složky podle velikosti.
    V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Nebyl jsem spokojen s fotoaparátem.

KODAK (značka)

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše nespokojenost nás velmi mrzí.
    Budeme rádi, pokud nám Vaše zkušenosti blíže popíšete na [email protected], pokusíme se Vám pomoci k Vaší spokojenosti.