Kodak Astro Zoom AZ652

Hloubka
97.5 mm

• Kopupi jsem si rozmyslel, zakoupil jsem Panasonic Lumix
  • , zakoupeno v K24.cz

Výborná vychytávka v podobě výklopného displeje.

Jedinou nevýhodou je pouze 1 x akumulátorová baterie v balení.

• , zakoupeno v AUTOPROFI CZ

• ultrazoom
    • dlouhá výdrž
    • české menu
    • bezproblémové ovládání

Dostali jsme to s manželkou k našemu výročí od syna. Někdy dávno jsme už měli Kodak, ale teď se technologie vyvíjí docela rychle a náš předchozí foťák už není tak moderní. Zatím ho používáme měsíc. Manželka fotí své kytky a já nábytek, který vyrábím, Kvalita odpovídá popisu. Za mě 5 hvězdiček.

Typ fotoaparátu
Výška
85.8 mm
Hloubka
97.5 mm

Kodak Astro zoom AZ652 je fotoaparát s 65x optickým zoomem, 4x digitálním zoomem, Wi-Fi, dálkovým ovládáním přes aplikaci Pixpro remote viewer, s kvalitním 20 MPx snímačem BSI CMOS, záznamem videa v kvalitě 1080p anebo s optickou stabilizací obrazu a 3“ LCD otočným displejem. Dále: elektronický hledáček, sekvenční snímání, panorama 360°, podpora RAW, blesk. Rozměry cca 121,3 x 85,8 x 97,5 mm. Hmotnost cca 508 g (tělo bez baterie).

Vezměte do ruky kameru Kodak AZ652 a nechte se unést. Ne nadarmo se těmto modelům přezdívá bridge fotoaparáty. Svým zpracováním stojí na pomezí kompaktů a zrcadlovek a z obou světů si berou to nejlepší – třeba 65× optický zoom. Váš smysl pro detail uspokojí BSI CMOS senzor s rozlišením 20 megapixelů. Díky širokoúhlému 24 mm objektivu je kompozice hračkou a výsledky si ihned prohlédnete na 3“ otočném LCD displeji. V režimu dávky zvládne AZ652 pořídit 5 snímků za vteřinu, takže zachytíte seberychlejší pohyb. A sdílení výsledků? To je díky zabudované WiFi hračka. Připraveni vyprávět svůj příběh s novým fotoaparátem Kodak ASTRO ZOOM AZ652?

65x násobný optický zoom
Kvalitní 20MPix snímač BSI CMOS
Záznam plynulého 1080p videa
Sekvenční snímání 5sn/s v režimu Dávky
Optická stabilizace obrazu (OIS)
Full HD 1080p video
Focení do JPEG i RAW
3“ otočný LCD displej
Zabudovaná WiFi
Bezdrátové ovládání z iOS nebo Androidu

20MPX CMOS SNÍMAČ
ZAOSTŘENO NA DETAIL
Aby vašim fotkám nechyběla hloubka, zapojili jsme do hry ještě více megapixelů. Kvalitnímu 20MPx CMOS snímači neunikne jediné stéblo trávy ani podobné drobnosti. S velkou fotografií se navíc skvěle pracuje. Ať ji chcete vytisknout ve velkém formátu nebo oříznout a přiblížit, dostatek pixelů dá vašemu příběhu vyniknout.

65× OPTICKÝ ZOOM A OIS
BUĎTE SI BLÍŽ
S působivým 65× optickým zoomem pro vás žádný objekt není daleko. Přibližte, zaostřete a foťte tak, jako byste stáli hned vedle. Díky Kodak AZ652 dohlédnete dál. I v sebevíc roztřesených situacích vždy dosáhnete perfektně ostrých fotografií díky vestavěné optické stabilizaci obrazu (OIS).

WIFI KONEKTIVITA
JDE TO I BEZ DRÁTŮ
Proč ztrácet čas s kabelem, když to jde i bez něj. Fotoaparát Kodak AZ652 můžete jednoduše bezdrátově propojit s vaším smartphonem přes vestavěnou WiFi a ihned sdílet vaše nejlepší snímky rovnou z aplikace PIXPRO Remote Viewer s přáteli nebo rodinou kdekoli zrovna jste. Stejně tak už není důvod zůstávat u společných fotek za objektivem. Prostřednictvím aplikace můžete mimo nastavení a sdílení fotoaparát ovládat. Co se zrovna děje před objektivem uvidíte v živém náhledu. Nemusíte se tak bát, že byste promeškali jediný dobrý okamžik.

OTOČNÝ 3“ LCD DISPLEJ A ČESKÉ MENU
NAKLOPTE SI HO, JAK POTŘEBUJETE
Díky otočnému kloubu je váš displej při přenášení stále v bezpečí. A vy máte při tvorbě ještě větší svobodu. Už nikdy nebudete selfie cvakat naslepo. Jednoduše si displej natočíte, jak potřebujete. Fotíte v davu se zvednutýma rukama? Jasný 3“ LCD panel si sklopíte a stále budete mít scénu dokonale pod kontrolou. Lze si navíc vybrat z více jak 27 jazyků menu včetně češtiny. Vždy tak víte, co se s fotoaparátem právě děje.

5 SNÍMKŮ ZA VTEŘINU
ŽIJTE POHYBEM
V režimu dávky si vychutnáte seberychlejší pohyb. Tvořte zajímavé foto sekvence bez nutnosti přepínat na video. S Kodakem AZ652 stihnete vyfotit 5 nebo ještě více snímků, než vám fotografický cíl zmizí z dohledu. Nebo se nechte okouzlit detaily, které umí fotoaparát zachytit do 1080p FullHD videa.

FOŤTE JPEG I RAW
A VYKOUZLETE FANTASTICKÉ ZÁBĚRY
JPEG je skvělý formát, ale s RAW získáte víc. Doslova. Každá RAW fotografie v sobě obsahuje mnohem víc informací. Ty se vám budou hodit při post processingu a dodatečném upravování snímků. Vtiskněte jim nezaměnitelnou atmosféru – Kodak AZ652 vám dává tvůrčí svobodu.

FUNKCE DOOPRAVDY PRO VŠECHNY
Ten správný okamžik je vždy na Vás, ale s Kodakem z něj dostanete maximum. Práci vám usnadní mnoho funkcí a režimů, které máte na výběr. Od kreativních režimů, funkci HDR, skvělé Full HD video, potlačení efektu červených očí při focení s bleskem, přes režimy autodetekce a autofocusu až po 360° panoramatickou fotografii z vaší oblíbené vyhlídky.

PRÉMIOVÁ ZÁRUKA PRODUKTŮ KODAK
Součástí záruky poskytované na produkty Kodak je nadstandardní služba bezplatného vyzvednutí produktu a po odstranění závady jeho opětovné doručení do vašich rukou. Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře od vás kurýr převezme nefunkční produkt a doručí ho zpět opravený. Nemusíte tak ztrácet čas s cestou k nejbližšímu prodejci nebo na poštu.

• Otočný displej
    • Dobře natáčí videa ve FullHD
    • Tužkové baterie v dřívějším modelu mi vyhovovaly víc

Mám 12 let starý Kodak EasyShare Z990 IS a celou dobu jsem s nim byl velmi spokojený, na tomto je větší zoom a výklopný displej, jinak snad nic. Další inovace je v baterii, kde místo tužkovek je nově baterie

• Kopupi jsem si rozmyslel, zakoupil jsem Panasonic Lumix
  • , zakoupeno v K24.cz

Výborná vychytávka v podobě výklopného displeje.

Jedinou nevýhodou je pouze 1 x akumulátorová baterie v balení.

• , zakoupeno v AUTOPROFI CZ

• Wi-Fi
    • kvalita obrazu
    • spousta automatických režimů
    • nemá pouzdro v balení

Super amatérský fotoaparát. Točím i videa se svými dětmi na vzpomínku. Po 20 letech budou vděčné, že jsme si pořídili tenhle foťak.

elektro DVORSKÝ (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi a přejeme Vám pěkný den. Těšíme se na Vaše další nákupy,.
    DVORKY.CZ

• , zakoupeno v MUNAP COMPANY, s.r.o.

• zoom
    • otočný displej
    • fullhd
    • poměrně těžký pro dceru, ale pořád lepší než zrcadlovka

Skvělý fotoaparát. Koupil jsem to dceři, aby se naučila fotit. Zkoušeli jsme různá nastavení. Nejpěknější fotky jsme vyfotili na dovolené ve Španělsku. Jsou krásné, barevné.

• Dobře se drží v ruce.
    • pěkný materiál
    • kvalitní fotky

Nevím, jak by ten foťák ocenili profesionálové, ale jsem docela spokojená. Zatím jsem nenašla žádné nedostatky.

• , zakoupeno v CZC.cz

• krásné fotky
    • kompaktní
    • dlouho jsem si zvykal na menu, ale pak už to jde bez problému

Koupil jsem si to na doporučení kamaráda, je profesionální fotograf. Fotky jsou krásné. Ideální varianta na domácí použití.

• Podrobná recenze ultrazoomu Kodak PIXPRO AZ652 s rozsahem ohniskových vzdáleností 24 mm - 1560 mm, což je 65x zoom. A to...

Zobrazit celou recenzi na www.fotoaparat.cz

• Společnost Kodak uvedla na český trh dva nové ultrazoomy, které se právě dostávají do prodeje a jsou zacíleny na amatérs...

Zobrazit celou recenzi na www.fotoaparat.cz