Kodak Friendly Zoom FZ101

1/2.3
Maximální rozlišení snímků
4608 x 3456 pixelů
Formát snímku
JPEG (EXIF 2.3 kompatibilní)
Videosekvence
Formát videa
MOV (Motion JPEG) audio: G.711 (monofonní)
Rozlišení videa
74.0 mm
Hloubka
44.8 mm

• , zakoupeno v Bé FOTO

Ještě jsem tento produkt nedostal, takže jsem ho nemohl hodnotit. Objednávka z 28.4.2023.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Vzhledem k ceně malé vybavení, připadá mi zastaralého typu.
  • , zakoupeno v PATRO.cz

• kvalita fotografií je vynikající
    • podrobný manuál
    • nemá dotykovou obrazovku

Po focení mobilem jsem nadšená z kvality fotek. Používám ho 2 měsíce a jezdí se mnou na každou dovolenou.

Typ fotoaparátu
1/2.3
Maximální rozlišení snímků
4608 x 3456 pixelů
Formát snímku
JPEG (EXIF 2.3 kompatibilní)
Videosekvence
Formát videa
MOV (Motion JPEG) audio: G.711 (monofonní)
Rozlišení videa
Výška
74.0 mm
Hloubka
44.8 mm

Kodak Friendly zoom FZ101 je fotoaparát s 10x optickým přiblížením, s kvalitním 16,15 MPx snímačem 1/2,3“ CCD, záznamem videa v kvalitě 720p anebo s digitální stabilizací obrazu (OIS), s podporou HDR a 2,7“ LCD displejem s vysokým rozlišením. Řada režimů a scén (krajina, sport, ohňostroj, děti, panorama až 180° apod.), redukce červených očí. Sekvenční snímání. Blesk. České menu. Rozměry 113,3 x 74,0 x 44,8 mm. Hmotnost 209 g.

Neustále rozšiřujeme rodinu fotoaparátů Friendly Zoom o modely, které uživatelé budou jednoduše a s radostí používat. Kodak FRIENDLY ZOOM FZ101 je výsledkem hledání ideálního poměru mezi množstvím funkcí a přívětivé ceny pro uživatele. Kombinuje v sobě moderní tvary s černě matným satinováním, kvalitním 16MPix CCD snímačem, 10x optickým zoomem, jednoduché ovládání, rozsahem objektivu 25-250mm (ekv. formátu FX), provozem na snadno vyměnitelné AA baterie, podporou SD karet, kompaktní rozměry a velmi nízkou váhou.

10x násobný optický zoom
Širokoúhlý objektiv 25mm
16MPix CCD snímač
2,7“ LCD displej
720p HD Video
Provoz na AA baterie

NEJLÉPE MU JE MEZI PŘÁTELI
Objevujte možnosti a naplňte celou scénu vašimi přáteli, abyste si udělali tu nejlepší momentku svého života. Budete až překvapení, kolik toho dostanete do scény před 25mm širokoúhlý objektiv. Nyní i při setkání početné rodiny a přátel nezůstane nikdo mimo záběr. Nadšení cestovatelé navíc ocení Panoramatický režim při každé návštěvě vyhlídky.

MODERNÍ, PŘESTO TRADIČNÍ
Moderně pojaté tělo rýsované jednoduchými křivkami odkazuje na větší modely, avšak zachovává si minimální proporce. Nebudete tedy mít žádné starosti, zda si ho vzít i příště na delší dovolenou, protože při svých rozměrech se vejde téměř do každé kapsy.

VŽDY O KROK BLÍŽE
Budete překvapení jak s fotoaparátem, tak kompaktním, získáte vskutku působivý optický zoom. S 10x násobným přiblížením si budete připadat jako profesionál, avšak bez nutnosti vybírat mezi správnými objektivy. Jedním prstem si tak jednoduše přiblížíte, zaostříte a ukážete v nejlepším světle takřka cokoliv, co vám zrovna padne do oka.

NÁHLED A BARVY JAKO ŽIVÉ
Dny pořizování fotek naslepo a čekání na výsledek, než se vyvolá film, jsou dávno minulostí. Nastavení fotoaparátu, fotografovanou scénu a pořízené momentky si jednoduše zobrazíte na kvalitním 2,7“ LCD displeji s živými barvami. Vždy tak přesně uvidíte, jak bude vypadat výsledek.

MOMENTKY ZACHYCENÉ DO DETAILU
Velké množství pixelů znamená větší flexibilitu. Můžete zvětšovat, zoomovat a ořezávat fotografie podle libosti, aniž byste slevili z vašich požadavků na kvalitu. Kvalitní 16MPix CCD snímač vám umožní zachytit každý okamžik do detailu a přirozeně ostře. Stejně snadno, jako fotografie, můžete zachytit každý moment do detailu prostřednictvím 720p HD videa. Stačí jen jeden stisk tlačítka rychlého nahrávání.

FUNKCE HEZKY ČESKY DOOPRAVDY PRO VŠECHNY
Ten správný okamžik je vždy na vás, ale s Kodakem z něj dostanete maximum. A práci vám usnadní mnoho funkcí a režimů. Na výběr máte kreativní režimy, funkci HDR, Panorama, skvělé HD video, potlačení efektu červených očí při focení s bleskem, režimy autodetekce nebo si můžete oříznout již hotovou fotografii. Nemusíte se ani bát, že byste si nerozuměli, protože fotoaparáty Kodak mají menu kompletně v češtině.

PRÉMIOVÁ ZÁRUKA PRODUKTŮ KODAK
Součástí záruky poskytované na produkty Kodak je nadstandardní služba bezplatného vyzvednutí produktu a po odstranění závady jeho opětovné doručení do vašich rukou. Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře od vás kurýr převezme nefunkční produkt a doručí ho zpět opravený. Nemusíte tak ztrácet čas s cestou k nejbližšímu prodejci nebo na poštu.

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• kvalita (5)
  • kvalita fotografií (4)
    • , zakoupeno v Bé FOTO

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Vzhledem k ceně malé vybavení, připadá mi zastaralého typu.
    • , zakoupeno v PATRO.cz

• kvalita fotografií je vynikající
      • podrobný manuál
      • nemá dotykovou obrazovku

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• Fotí perfektně
      • spolehlivý
      • není vodotěsný

Koupil jsem foťák pro dceru, které letěla do Egypta na dovču. Když se vrátila, přivezla spoustu krásných fotek. Kvalita je skvělá.

elektro DVORSKÝ (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu, přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
      DVORSKY.cz
      www.dvorsky.cz

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• super zoom
      • české menu
      • v budoucnu si pořídím ještě lepší model, ale zatím mi toho stáčí

fotografování vždy bylo mým koníčkem, konečně jsem si koupil o něco lepší fotak. Zatím jsem to zkoušel párkrát, ale jsem rád, že jsem si vybral tenhle model.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v CZC.cz

• výborná kvalita fotek
      • lehký
      • zatím žádné

Moje první zrcadlovka. Tak nemůžu porovnat s jinými. Ale jsem nadšená.

• , zakoupeno v Digiboss

• kvalitní zpracování
      • super cena
      • u podobných fotaku videa jsou vždy slabší, ale já to vyřešil tím, že jsem si pořídil zvlášť video kameru

Do současné doby vše ok. Pevně věřím že nebudou žádné problémy.

• , zakoupeno v K24.cz

OK

• , zakoupeno v ABCSTORE.CZ

• hezké fotky

Pořídili jsme na focení dětí do klubu takže jsme hlavně řešili cenu. Tento se nám zdál přijatelný a přitom kvalitní. Fotky není vůbec problém dát rovnou na web pro rodiče bez jakékoliv úpravy.

• , zakoupeno v Svět Počítačů

• široký úhel a panoramatický mód
      • velký displej s reálnými barvami
      • baterie jsem zatím neměnila, vydrží dost dlouho
      • HDR
      • video v hd