Leica M11-P

Leica M11-P rozšiřuje řadu M-Series a přináší řadu vylepšení, které posouvají hranice autentického vyprávění příběhů. M11-P se jako první fotoaparát na světě pyšní...
220 990 Kč
Doprava zdarma, Více než měsíc
Doporučená nabídka Megapixel.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Více než měsíc • Více variantZdarma98 % • 18 638 recenzíShop roku 2022 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma98 % • 9 381 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace

Popis produktu

Leica M11-P rozšiřuje řadu M-Series a přináší řadu vylepšení, které posouvají hranice autentického vyprávění příběhů. M11-P se jako první fotoaparát na světě pyšní...

Parametry produktu

Výrobce
Rozlišení
60 Mpix
Napájení
Akumulátor
Typ snímače
CMOS
Formát snímku
JPEG

Parametry produktu

Výrobce
Rozlišení
60 Mpix
Napájení
Akumulátor
Typ snímače
CMOS
Formát snímku
JPEG

Popis produktu

Leica M11-P rozšiřuje řadu M-Series a přináší řadu vylepšení, které posouvají hranice autentického vyprávění příběhů. M11-P se jako první fotoaparát na světě pyšní technologií Content Credentials, která ukládá metadata a zajišťuje tak pravost digitálních snímků. Jádrem fotoaparátu je, stejně jako u M11, 60,3 Mpx snímač s technologií trojitého rozlišení a procesor Maestro III, díky čemuž je dosaženo vynikající kvality obrazu. Jedna z hlavních předností fotoaparátu je pak integrovaná paměť, která byla navýšena na 256 GB. M11-P, založený na ikonickém designu společnosti Leica, je vybaven vysoce odolným krycím sklem displeje, nabízí kompaktní rozměry s váhou pouhých 530 gramů a je dostupný ve dvou barevných provedeních – černá a stříbrná. První fotoaparát na světě s technologií Content Credentials

M11-P je první fotoaparát na světě vybavený technologií Content Authenticity Initiative (CAI). Content Authenticity Initiative (CAI) je výsledkem společného úsilí iniciované společností Adobe ve spolupráci s několika dalšími organizacemi, včetně The New York Times a Leica. Jeho primárním cílem je vyvinout standard pro atribuci digitálního obsahu. V M11-P se tato technologie zobrazuje jako Leica Content Credentials. Použitím čipu pro bezpečné zpracování dokáže fotoaparát zašifrovat metadata snímku v okamžiku jeho pořízení. Tyto informace pak lze nezávisle ověřit a dokonce i doplnit při použití kompatibilních aplikací, jako je například Adobe Photoshop. Diváci si pak mohou ověřit původ snímku a potvrdit pravdivost snímku. 

Jedinečný snímač

Leica M11 je vybaven inovativním full-frame BSI CMOS snímačem s technologií Triple Resolution, se kterým jsme se již seznámili u modelu M11. RAW snímky ve formátu DNG a JPEG lze zaznamenávat v rozlišení 60, 36 nebo 18 megapixelů, přičemž každé rozlišení využívá celou plochu snímače a poskytuje bohaté 14bitové barvy. Možnost rozlišení 60 megapixelů zaručuje bezprecedentní kvalitu obrazu a rozlišení detailů. Fyzický design snímače také zahrnuje aktualizované ultratenké dvouvrstvé filtrační sklo, které absorbuje UV a IR vlnové délky pro větší jasnost a přesnější vykreslení z M objektivů.

Obrazový procesor Maestro III

Procesor Maestro III přispívá k rychlejšímu výkonu zpracování a technologie trojitého rozlišení fotoaparátu a pomáhá dosáhnout širšího rozsahu citlivosti než u předchozích fotoaparátů M. Maestro III také umožňuje sériové snímání rychlostí až 4,5 snímku/s a usnadňuje rychlé ukládání souborů pro pohodlné fotografování.

Mimořádně přesná reprodukce barev

Speciální IR + UV CUT filtr, skládající se ze dvou extrémně tenkých, cementovaných vrstev skla, dosahuje mimořádně účinné korekce i těch nejšikmějších paprsků dopadajícího světla. Díky novému poli barevných filtrů nabízí fotoaparát také vylepšenou a přirozenější reprodukci barev.

Vylepšení modelu P

M11-P byl navržen s řadou vylepšení a funkčních aktualizací, které z něj dělají dosud nejmodernější a nejvýkonnější fotoaparát řady M. Funkce elektronické závěrky nyní umožňuje fotografovat s rychlostmi závěrky až 1/16 000 s. Mechanická závěrka stále nabízí podporu rychlosti závěrky až 1/4000 s a synchronizaci blesku na 1/180 s.

Dvoukrokový digitální zoom dokáže simulovat práci s objektivy s delší ohniskovou vzdáleností mírným oříznutím snímku na úrovni 1,3x (39 Mpx) a 1,8x (18 Mpx). 

Kromě bodového a celoplošného měření se zdůrazněným středem je k dispozici zónové měření expozice, což pomáhá snížit potřebu měření a následného překomponování před pořízením snímku.

Dokonalá ergonomie a integrované uložiště

Navzdory podobnosti M11-P s předchozími modely řady M se vyznačuje několika významnými změnami v designu těla. Černá verze M11-P má hliníkovou horní desku s povrchem odolným proti poškrábání, jehož design je asi o 20 % lehčí než verze se stříbrným chromem, která má mosaznou horní desku. M11-P si vypůjčil konstrukci řady fotoaparátů Q a SL a používá novou baterii BP-SCL7, která se vkládá přímo do základny těla fotoaparátu. Díky vestavěné paměti 256 GB lze bezproblémově fotografovat bez používání paměťové karty nebo lze použít vnitřní paměť ve spojení s kartou SD k simulaci dvou slotů pro rozdělení typů souborů nebo vytvořit zálohu. Obrazové soubory lze také přenést z interní paměti na SD kartu pro snadné zálohování.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.