Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Rozumím

Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Levenhuk C1400 NG

Vývoj ceny

Získejte přehled o vývoji ceny ve vámi vybraném období.

Levenhuk C1400 NG

Aktuálně nejnižší cena: 15 687 Kč

  • Zobrazit:
  • Od počátku věků
Průměrná cena
Minimální cena

Hlídání ceny

Levenhuk C1400 NG

Aktuálně nejnižší cena: 15 687 Kč

Specifikace

Popis

Levenhuk C1400 NG je velmi výkonný digitální fotoaparát pro mikroskopy o rozlišení 14 Mpx, schopný snímat ostré a syté snímky ve skutečných barvách. Je kompatibilní s biologickými, metalurgickými a stereo mikroskopy libovolné značky. Fotoaparát se velmi snadno instaluje a používá: vše, co musíte udělat, je připojit jej k mikroskopu a pomocí kabelu USB, který je součástí sady, ke svému stolnímu nebo přenosnému počítači. To je vše! Připojení USB slouží i jako zdroj napájení a umožňuje vám studovat mikrosvět na monitoru svého počítače, a to v reálném čase a ve velmi vysoké kvalitě.... Celý popis

Parametry produktu

Rozlišení

Rozlišení

Megapixely určují počet bodů, ze kterých je konečný snímek složen - čím více, tím lepší máte možnosti pro tisk a vytváření výřezů. Větší rozlišení ovšem zabírá více místa na paměťové kartě (údaj určuje maximální rozlišení, nižší lze použít vždy).

14 Mpix
Typ snímače
CMOS

Recenze

Produkt nemá žádné recenze.

Recenze

Levenhuk C1400 NG

Statistika hodnocení produktu

0 %

Průměr z 0 hodnocení

0
0
0
0
0
Zobrazit celou statistiku

Doporučení od zákazníků

0
zákazníků doporučuje tento produkt
0
zákazníků nedoporučuje tento produkt

Produkt nemá žádné recenze.

Parametry produktu

Levenhuk C1400 NG
Rozlišení

Rozlišení

Megapixely určují počet bodů, ze kterých je konečný snímek složen - čím více, tím lepší máte možnosti pro tisk a vytváření výřezů. Větší rozlišení ovšem zabírá více místa na paměťové kartě (údaj určuje maximální rozlišení, nižší lze použít vždy).

14 Mpix
Typ snímače
CMOS
Videosekvence

Videosekvence

Fotoaparát umí nahrávat video.

ano
Velikost displeje

Velikost displeje

Velikost LCD (displeje) v kombinaci s rozlišením určuje, kolik detailu na obrazovce vidíte.

2.3 palce

Popis produktu

Levenhuk C1400 NG je velmi výkonný digitální fotoaparát pro mikroskopy o rozlišení 14 Mpx, schopný snímat ostré a syté snímky ve skutečných barvách. Je kompatibilní s biologickými, metalurgickými a stereo mikroskopy libovolné značky.

  • Fotoaparát se velmi snadno instaluje a používá: vše, co musíte udělat, je připojit jej k mikroskopu a pomocí kabelu USB, který je součástí sady, ke svému stolnímu nebo přenosnému počítači. To je vše! Připojení USB slouží i jako zdroj napájení a umožňuje vám studovat mikrosvět na monitoru svého počítače, a to v reálném čase a ve velmi vysoké kvalitě. Nezapomeňte na to, že pomocí fotoaparátu Levenhuk C1400 NG můžete i pořizovat snímky a videozáznamy!
  • Souprava obsahuje i CD se speciální softwarovou aplikací, která vám umožňuje upravovat dříve uložené snímky: zvětšovat, oříznout, změnit jejich kontrast atd. Po dokončení můžete obrázky uložit v požadované formátu: *.jpg, *.bmp, *.png, *.tif, *.gif, *.psd, *.ico atd.
  • Software Levenhuk ToupView pro Windows je v současnosti k dispozici v osmi jazycích: angličtině, francouzšt ině, němčině, polštině, ruštině, zjednodušené čínštině, tradiční čínštině a turečtině.

Abyste zajistili nejlepší možný výkon svého nového fotoaparátu, ujistěte se, že váš počítač vyhovuje systémovým požadavkům uváděným výrobcem. Kompatibilní operační systémy jsou Mac OS, Linux 2.6*, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 a 8. K připojení je potřeba port USB 2.0.

Obsah soupravy:

  • Digitální fotoaparát Levenhuk pro mikroskopy
  • 2 adaptéry o různé velikosti
  • Kabel USB
  • Instalační CD se softwarovou aplikací pro úpravu obrázků Levenhuk ToupView a s potřebnými ovladači
  • Uživatelská příručka a záruční list

* Levenhuk ToupViewX pro Linux je zkompilován na distribuci Ubuntu 10.04 s jádrem 2.6.32-50-generic-pae. V případě, že ToupViewX nemůžete na své platformě spustit nebo se zobrazují nečitelné znaky, kontaktujte nás a ve zprávě uveďte informace o své platformě a verzi jádra.

Specifikace

MAX rozlišení 4096x3288

Počet megapixelů 14.0

Snímač 1/2.3'' CMOS

Rozměr pixelu 1.4x1.4

Citlivost, v/lux.sec@550 nm 0.72

Expoziční čas, ms 0.40–2000

Videozáznam ano

Rychlost 1.8 snímků za sekundu @ 4096x3288 27 snímků za sekundu @ 1024x822

Aktivní rozsah 65.3dB

Umístění tubus okuláru (bez okuláru)

Obrazový formát *.jpg, *.bmp, *.png, *.tif, *.gif, *.psd, *.ico, etc.

Spektrální rozsah 380 nm - 650 nm (zabudovaný infračervený filtr)

Expozice

ERS

Vyvážení bílé automatické/manuální

Nastavení expozice automatické/manuální

Programovatelné funkce rozměr obrazu, jas, doba expozice

Zásuvka

USB 2.0, 480 Mb/s

Systémové požadavky

Mac OS, Linux 2.6*, Windows XP/Vista/7/8 (32-bit a 64-bit),

CPU až 2,8 GHz Intel Core 2 nebo vyšší; USB port 2.0

Software ovladač USB 2.0, Levenhuk ToupView

Tělo kovové, černý nátěr se zlatým lemem

Napájení přes kabel USB 2.0

Teplotní rozsah -10... 50°C  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Kontaktujte nás