Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Rozumím

Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Levenhuk C800 NG

Vývoj ceny

Získejte přehled o vývoji ceny ve vámi vybraném období.

Levenhuk C800 NG

Aktuálně nejnižší cena: 8 066 Kč

  • Zobrazit:
  • Od počátku věků
  • 1 rok
Průměrná cena
Minimální cena

Hlídání ceny

Levenhuk C800 NG

Aktuálně nejnižší cena: 8 066 Kč

Specifikace

Popis

Levenhuk C800 NG je vysoce kvalitní moderní fotoaparát určený pro různé typy mikroskopů. Lze jej používat s biologickými, metalurgickými a stereo mikroskopy libovolné značky. Tento fotoaparát o rozlišení 8Mpx vám umožňuje zachycovat snímky ohromující kvality ve vysokém rozlišení. Začněte tím, že svůj nový fotoaparát připojíte k mikroskopu a přes USB kabel jej připojíte ke stolnímu nebo přenosnému počítači (je součástí soupravy). A to je vše - jste připraveni! Tento fotoaparát je schopen přenášet obraz do vašeho počítače v reálném čase, takže můžete studovat preparáty na monitoru a zároveň... Celý popis

Parametry produktu

Rozlišení

Rozlišení

Megapixely určují počet bodů, ze kterých je konečný snímek složen - čím více, tím lepší máte možnosti pro tisk a vytváření výřezů. Větší rozlišení ovšem zabírá více místa na paměťové kartě (údaj určuje maximální rozlišení, nižší lze použít vždy).

8 Mpix
Typ snímače
CMOS
Formát snímače
1/2,5

Recenze

Produkt nemá žádné recenze.

Recenze

Levenhuk C800 NG

Statistika hodnocení produktu

0 %

Průměr z 0 hodnocení

0
0
0
0
0
Zobrazit celou statistiku

Doporučení od zákazníků

0
zákazníků doporučuje tento produkt
0
zákazníků nedoporučuje tento produkt

Produkt nemá žádné recenze.

Parametry produktu

Levenhuk C800 NG
Rozlišení

Rozlišení

Megapixely určují počet bodů, ze kterých je konečný snímek složen - čím více, tím lepší máte možnosti pro tisk a vytváření výřezů. Větší rozlišení ovšem zabírá více místa na paměťové kartě (údaj určuje maximální rozlišení, nižší lze použít vždy).

8 Mpix
Typ snímače
CMOS
Formát snímače
1/2,5
Videosekvence

Videosekvence

Fotoaparát umí nahrávat video.

ano
Velikost displeje

Velikost displeje

Velikost LCD (displeje) v kombinaci s rozlišením určuje, kolik detailu na obrazovce vidíte.

2.5 palce

Popis produktu

Levenhuk C800 NG je vysoce kvalitní moderní fotoaparát určený pro různé typy mikroskopů. Lze jej používat s biologickými, metalurgickými a stereo mikroskopy libovolné značky. Tento fotoaparát o rozlišení 8Mpx vám umožňuje zachycovat snímky ohromující kvality ve vysokém rozlišení.

Začněte tím, že svůj nový fotoaparát připojíte k mikroskopu a přes USB kabel jej připojíte ke stolnímu nebo přenosnému počítači (je součástí soupravy). A to je vše - jste připraveni! Tento fotoaparát je schopen přenášet obraz do vašeho počítače v reálném čase, takže můžete studovat preparáty na monitoru a zároveň snímat fotografie i pořizovat videozáznamy.

  • Souprava obsahuje i CD se speciální softwarovou aplikací, která vám umožňuje upravovat dříve uložené snímky: zvětšovat, oříznout, změnit jejich kontrast atd. Po dokončení můžete obrázky uložit v požadované formátu: *.jpg, *.bmp, *.png, *.tif, *.gif, *.psd, *.ico atd.
  • Software Levenhuk ToupView pro Windows je v současnosti k dispozici v osmi jazycích: angličtině, francouzšt ině, němčině, polštině, ruštině, zjednodušené čínštině, tradiční čínštině a turečtině.

Abyste zajistili nejlepší možný výkon svého nového fotoaparátu, ujistěte se, že váš počítač vyhovuje systémovým požadavkům uváděným výrobcem. Kompatibilní operační systémy jsou Mac OS, Linux 2.6*, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 a 8. K připojení je potřeba port USB 2.0.

Obsah soupravy:

Digitální fotoaparát Levenhuk pro mikroskopy 2 adaptéry o různé velikosti

Kabel USB

Instalační CD se softwarovou aplikací pro úpravu obrázků Levenhuk ToupView a s potřebnými ovladači

Uživatelská příručka a záruční list * Levenhuk ToupViewX pro Linux je zkompilován na distribuci Ubuntu 10.04 s jádrem 2.6.32-50-generic-pae. V případě, že ToupViewX nemůžete na své platformě spustit nebo se zobrazují nečitelné znaky, kontaktujte nás a ve zprávě uveďte informace o své platformě a verzi jádra.

Specifikace

MAX rozlišení 3264x2448

Počet megapixelů 8.0

Snímač 1/2.5'' CMOS

Rozměr pixelu 1.67x1.67

Citlivost, v/lux.sec@550 nm 0.31

Expoziční čas, ms 0.38–2000

Videozáznam ano

Rychlost 1.9 snímků za sekundu @ 3264x2448 8 snímků za sekundu @ 1600x1200 27 snímků za sekundu @ 800x600

Aktivní rozsah 65.2dB

Umístění tubus okuláru (bez okuláru)

Obrazový formát *.jpg, *.bmp, *.png, *.tif, *.gif, *.psd, *.ico, etc.

Spektrální rozsah 380 nm - 650 nm

Expozice

ERS

Vyvážení bílé automatické/manuální

Nastavení expozice automatické/manuální

Programovatelné funkce rozměr obrazu, jas, doba expozice

Zásuvka

USB 2.0, 480 Mb/s

Systémové požadavky

Mac OS, Linux 2.6*, Windows XP/Vista/7/8 (32-bit a 64-bit),

CPU až 2,8 GHz Intel Core 2 nebo vyšší; USB port 2.0

Software ovladač USB 2.0, Levenhuk ToupView

Tělo kovové, černý nátěr se zlatým lemem

Napájení přes kabel USB 2.0

Teplotní rozsah -10... 50°C  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Kontaktujte nás