Levenhuk MED 5M

Tento digitální fotoaparát Levenhuk 5M představuje komplexní vizuální zobrazovací systém pro práci v laboratoři. Je vybaven barevnou LCD obrazovkou se senzorem a podporou...
24 026 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka NetFoto.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Info v obchoduZdarma100 % • 412 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma96 % • 211 recenzíDalší informace

Popis produktu

Tento digitální fotoaparát Levenhuk 5M představuje komplexní vizuální zobrazovací systém pro práci v laboratoři. Je vybaven barevnou LCD obrazovkou se senzorem a podporou...

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Tento digitální fotoaparát Levenhuk 5M představuje komplexní vizuální zobrazovací systém pro práci v laboratoři. Je vybaven barevnou LCD obrazovkou se senzorem a podporou systému Android. Obraz z mikroskopu je přenášen na tuto obrazovku v reálném čase. To znamená, že nemusíte pozorovat vzorky přes okulár a namáhat tak oči, výzkum můžete pohodlně pozorovat na obrazovce. Tímto způsobem můžete se vzorky pracovat samostatně, ale také ve skupině.

Fotoaparát dokáže přenášet aktuální obraz, pořizovat fotografie a zaznamenávat video. Záznamy jsou ukládány do integrované paměti, můžete však používat také externí paměť či paměťové karty. Vysoká kvalita obrazu je dostačující pro profesionální použití, umožňuje zobrazování detailů malých struktur ve vysokém rozlišení a vysoký kontrast obrazu. Funkce fotoaparátu jsou spravovány pomocí integrovaného softwaru a jsou dostupné z LCD obrazovky se senzorem. K fotoaparátu lze připojit dodatečné příslušenství: sluchátka, klávesnici, počítačovou myš, externí monitor nebo TV.

Produkt nabízí rozsáhlé možnosti pro zpracování obrazu zaznamenaného...

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.