Nikon 1 J2

Hloubka
29.8 mm

• , zakoupeno v Andrea Shop

• Za tuto cenu dobrá kvalita
    • U vyšších tipů vše odstraněno.

• , zakoupeno v Afoto

• - velikost fotoaparátu
    • - kvalitní fotografie
    • - možnost dokoupení dalšího objektivu
    • - snadné čištění
    • - úžasný poměr cena/výkon .. resp. výkon převyšuje cenu :)
    • - absence průhledového hledáčku, nicméně i bez něj se dá v tomto případě žít

Skvělý fotoaparát pro lidi, kteří se již nespokojí s klasickým kompaktem, ale z jakéhokoli důvodu si ještě netroufnou na zrcadlovku nebo již zrcadlovku mají a rádi by měli také kvalitní fotoaparát menších rozměrů s vyměnitelným objektivem. Ideální kompromis, spokojenost zaručena.

• krásné fotky, blesk vůbec neoslepuje
    • přehlednost, snadné ovládání
    • myslela jsem,že je foták na klasické tužkové baterie, ale snad nebude problém i s touto

protože se ve fotácích nevyznám, hleděla jsem na recenze a vůbec nelituji koupě. krásné, jasné fotky.. nevím co dodat.. cena odpovídá produktu

Typ fotoaparátu
Výška
61 mm
Hloubka
29.8 mm

Typ fotoaparátu : kompakt s výměnným objektivem
Menu v češtině: ANO
Objektivy v setu: pouz

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Andrea Shop

• Za tuto cenu dobrá kvalita
    • U vyšších tipů vše odstraněno.

• , zakoupeno v Afoto

• - velikost fotoaparátu
    • - kvalitní fotografie
    • - možnost dokoupení dalšího objektivu
    • - snadné čištění
    • - úžasný poměr cena/výkon .. resp. výkon převyšuje cenu :)
    • - absence průhledového hledáčku, nicméně i bez něj se dá v tomto případě žít

• krásné fotky, blesk vůbec neoslepuje
    • přehlednost, snadné ovládání

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Kvalitní fotografie i video. Pěkný design.
    • Některé volby jsou skryty hluboko v menu.

Dobře ovladatelný kompakt s výměnnými objektivy, který nabízí spoustu zajímavých funkcí. Fotografie i video jsou kvalitní, ovládání většinou intuitivní (až na to, že některé volby jsou skryty hluboko v menu). Vybral jsem si fotoaparát jako "doplňkový fotoaparát" k zrcadlovce Nikon D5100 a jsem spokojen.

• , zakoupeno v Elmania.cz

• Malý, skladný, hromada funkcí.
    • Některé funkce jsou skryty "hluboko" v menu.

Jako doplňkový fotoaparát k zrcadlovce nebo fotoaparát pro celou rodinu naprosto ideální volba. Kvalitní fotografie, rychlé ostření, kvalitní video, spousta zajímavých kreativních funkcí. Jsem spokojen.

• , zakoupeno v Megapixel.cz

• kvalitní fotoaparát za dobrou cenu
    • chybí upevnění krytky objektivu, hrozí ztráta

Na tu krytku nikdo při nákupu v e-shopu nepřijde, to zákazník zjistí, až má přístroj v ruce

• kompaktní rozměr
    • výborná kvalita obrazu
    • vhodný i pro mírně pokročilé
    • kvalitní displej
    • akumulátor

Byl jsem velice překvapen množstvím filtrů a vychytávek, stejně tak výslednou kvalitou fotografií. Rozhodně mohu doporučit všem mírně pokročilejším.

• , zakoupeno v ELEKTRO plus

• Zpracování, design, cena, kvalita fotografií (ve srovnání s kompaktem).
    • Horší ovládání v menu, mohlo by být více kreativních programů.

Jednoduchý fotoaparát pro uživatele kteří chtějí něco lepšího než obyčejný kompakt, ale zrcadlovka je pro ně moc velká nebo složitá. Zatím ho používám v režimu automatického focení a jsem spokojen. Je malý, rychlý a fotky za nižšího osvětlení (v místnosti apod.) jsou oproti předchozímu kompaktu o moc lepší. Zpracování je dobré, vypadá na pohled dobře. Zapnutí otočením kroužku objektivu také vyhovuje.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Manuální nastavení skryto v menu

Mám jej jako druhý foto k zrcadlovce

• , zakoupeno v Electro World

• Věděl jsem do čeho jdu a tak jsem spokojený. Nedělá mi ani problém některých "vnořených" funkcí. Používám jej, pokud nechci brát zrcadlovku.
    • nic mne nenapadá

Nikon 1 J2 používám jako obrazový zápisník a doplnění k zrcadlovce. Líbí se mi celkem rychlé ostření a kvalitně zpracované tělo a v podstatě i setový objektiv. Tiché ostření, žádný "vakl" při zoomování. Velmi kvalitní display a možnost fotografování též do RAW (NEF).