Nikon Coolpix L340

Hledáček
Režim 3D fotografie
Vodotěsný
700 g

Hledáte fotoaparát klasického stylu, který vám nabídne ohniskové vzdálenosti od širokoúhlého objektivu až po teleobjektiv při kompaktních rozměrech? COOLPIX L340 s 20 miliony pixelů vás přenese do středu každé akce pomocí objektivu s 28násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom dále rozšířit až na 56násobný, a nabízí ještě mnohem více.Výkonná redukce vibrací uchovává stabilní obraz pro brilantní snímky a plynulé HD videosekvence a snadno uchopitelný grip dále minimalizuje chvění fotoaparátu. Automatická volba motivových programů usnadňuje ovládání fotoaparátu optimalizací všech nastavení, takže se můžete plně soustředit na tvorbu kompozice snímků prostřednictvím velkého 7,5cm/3˝ monitoru LCD s 460 000 pixely.

2zákazníci nedoporučují produkt

• jednoduché ovládání, výdrž baterie v běžném režimu cca na 300 fotek, Při mírním zmáčknutí spouště doostřuje i na max. přiblížení, 28x optický zoom

V této cenové relaci skvělý foťák- vysoce překonává základní kompakty. Pro focení rodinných snímku naprosto dostačující. Někomu může vadit, že nemá vlastní baterie-musíte dokoupit AA baterie (4ks). Já to ale vnímám jako výhodu-koupil jsem si k němu nabíjecí baterie. Když se Vám pak stane, že se vám baterie vybijí a nemáte kde nabít, koupíte je téměř všude za pár kaček. V dobrých světelných podmínkách je tento kompakt vhodný i k natáčení videa- nečekejte ale kvalitu jako u zrcadlovek.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Kvalita přiblíženého snímku

• Pěkné fotky
    • Pělně vleze do roky
    • Docela velký displej
    • Funkce úpravy fotek rovnou ve fotoaparátu
    • Vélký zoom
    • Pěkné makro
    • Blesk
    • Chybí mi hledáček
    • Video - špatné zaostřování

Je to velmi dobrý foťák pro amatéry, ale dají se s tím nafotit velmi pěkné fotečky jak už lidí, tak přírody nebo makra.
    Já jsem s koupí spokojen.
    Jediný s čím jsem nespokojen je video..Pěkné rozlišení: 720p
    ,le velmi špatné zaostřování i když máte nastaveno zaostřování nepřetržité tak je to špatné..Například nejde dát fotoaparát na stativ a s tím natáčet..samo se to nikdy nezaostří..Jinak cena je velmi pěkná a pokud porovná cena/výkon tak jsem opravdu velmi spokojený..Pokud váháte i jako dárek pro dítě, je to velmi vhodné.
    Pokud koupíte tak doporučím koupit dobíjecí baterie..pokud používáte normální tužkové tak to vydrží opravdu velmi málo..

• Nádherné fotografie
    • Je elegantní
    • Padne do ruky a skvěle se drží
    • Výborný zoom
    • Nelze najít

Za tu cenu....je výborný

• , zakoupeno v Český prodejce.cz

• kvalitní foto
    • kvalitní video včetně zvuku
    • baterie

Nejsem profesionální fotograf, ale focení mě baví a tento foťák mi pomůže udělat pěkné ostré fotky. Fotí detaily i z velké vzdálenosti. Díky zoomu mohu zaostřit a vyfotit si detaily.Nejsou rozmazané.

• jednoduchý
    • intuitivní ovládání
    • napájení na běžné baterie
    • skvěle padne do ruky
    • snad jenom nutnost sejmutí krytky objektivu i při prohlížení snímků

celkově jsem s tímto nikonem spokojený, dobrá kvalita pro fotografa amatéra za příznivou cenu

• Malý, praktický
    • Zoom
    • Jednoduchý
    • Fotky jsou příšerné
    • Nedá se natočit žádné video
    • Makro není makro
    • Zvuk
    • MIkrofon
    • Složité menu
    • Není hledáček
    • Na displey se zobrazují červené tečky
    • Trvá dlouho než se jedna fotka vyfotí

Lituji téhle koupi.
    Rozhodně foťák nedopouručuji a šel bych do něčeho dražšího
    Kdo chce fotit lidi tak je fotoaparát nepoužitelný
    Natáčení je sice full HD, ale když to dám do počítače tak to je hrozný
    Fotoaparát už mám 1 rok a strašně moc lituji!
    Ničím mě nepřekvapil spíše mě zklamal
    Je sice levný a papírově výkonný, ale ve skutečnosti je to strašnej šmejd
    Bateri si musíte koupit dobíjecí, jinak se fotoaparát vybije po 30 minutách používání
    Pokud fotíte v mrazu, zimě tak se foťák kouše takže na venek do zimy,deště rozhodně vhodný není!!!
    Například takový CANON je rozhodně leopší!!!

• Zoom
    • Makro fotografie
    • Portrét
    • Atd.

Tenhle fotoaparát je opravdu skvělý , hlavně pro začátečníka jako jsem já. Makro fotografie, portréty atd. jsou super, ale za šera/tmy se sekne a fotografie je rozmazaná, ale jak říkám jsem začátečník a je možné že ho mám i špatně nastaveny, takže jestli máte pro mě radu jak za šera fotit, tak mi prosím napište :)