Nikon Coolpix S1200

83 %

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Typ fotoaparátu
kompakty
Rozlišení
14.1 Mpix
Optický zoom
5 x
Digitální zoom
4 x
Napájení
Akumulátor
Typ snímače
CCD
Formát snímku
JPEG
Videosekvence
ano
Rozlišení videa
1280 x 720
HD Video
ano
Full HD video
ne
Typ hledáčku
bez hledáčku
Velikost displeje
3 palce
Otočný
ne
Výklopný
ne
Citlivost (ISO)
3200
Max. ohnisková vzdálenost
140 mm
Min. ohnisková vzdálenost
28 mm
Optický stabilizátor obrazu
ne
Minimální clona
3.9
Maximální clona
5.8
Min. vzdálenost v Makro režimu
3 cm
Pomocné světlo AF
ano
Vyvážení bílé
ano
Redukce červených očí
ano
HDMI výstup
ano
Dálkové ovládání
ne
Externí blesk
ne
Bluetooth
ne
GPS
ne
WiFi
ne
České menu
ano
Podpora přímého tisku
ano
Zvukové poznámky
ne
Interní paměť
94 MB
Hledáček
ne
Hmotnost
186 g
Šířka
107 mm
Výška
63.4 mm
Hloubka
22.6 mm

Recenze

 • , zakoupeno v Profizona.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • mnoho zajímavých funkcí, včetně promítání
  • nevím o žádných

  užitečné funkce, hlavně mě zaujala funkce promítání. Doporučuji i ostatním.

 • , zakoupeno v Profizona.cz

  Doporučuje produkt

  80 %
  • Malý, lehký a výkonný fotoaparát. Zvláštností je vestavěný projektor.
  • Rozhodl jsem se právě pro uvedené vlastnosti.
  • Menší nevýhodou je určitá neostrost promítaného obrazu směrem k okrajům obrazového pole, což není průmět jinak kvalitního záznamu.

  Potřebuji malý kompaktní přístroj k pohodlnému nošení jako zápisník a jinak jako doplněk jiné objemné fotovýstroje.
  Mile překvapen jsem byl kvalitou fotografií a širokou nabídkou v menu fotografování i projekce snímků.
  Pro mne bylo rozhodnutí jednoznačné po zjištění ceny ve srovnání s jinými obchody. Cena byla pod 50% jiných nabídek.
  Před nákupem prostřednictvím internetu je vhodné produkt si prohlédnout, ale to většinou není možné, zvláště obtížně se shání přístup k novinkám. Popis produktu na stránkách obchodu byl dostatečný a získaná kvalita produktu je velmi uspokoviná s ohledem na cenu.

Parametry produktu

Typ fotoaparátu
kompakty
Rozlišení
14.1 Mpix
Optický zoom
5 x
Digitální zoom
4 x
Napájení
Akumulátor
Typ snímače
CCD
Formát snímku
JPEG
Videosekvence
ano
Rozlišení videa
1280 x 720
HD Video
ano
Full HD video
ne
Typ hledáčku
bez hledáčku
Velikost displeje
3 palce
Otočný
ne
Výklopný
ne
Citlivost (ISO)
3200
Max. ohnisková vzdálenost
140 mm
Min. ohnisková vzdálenost
28 mm
Optický stabilizátor obrazu
ne
Minimální clona
3.9
Maximální clona
5.8
Min. vzdálenost v Makro režimu
3 cm
Pomocné světlo AF
ano
Vyvážení bílé
ano
Redukce červených očí
ano
HDMI výstup
ano
Dálkové ovládání
ne
Externí blesk
ne
Bluetooth
ne
GPS
ne
WiFi
ne
České menu
ano
Podpora přímého tisku
ano
Zvukové poznámky
ne
Interní paměť
94 MB
Hledáček
ne
Hmotnost
186 g
Šířka
107 mm
Výška
63.4 mm
Hloubka
22.6 mm

Popis produktu

S všestranným fotoaparátem COOLPIX S1200pj je fotografování a sdílení snímků hračkou. Fotoaparát je vybaven vestavěným projektorem kompatibilním se zařízeními iPhone a počítači.

S všestranným fotoaparátem COOLPIX S1200pj je fotografování a sdílení snímků hračkou. Fotoaparát je vybaven vestavěným projektorem kompatibilním se zařízeními iPhone a počítači, díky němuž lze snímky a videosekvence uložené ve fotoaparátu, zařízení iPhone nebo počítači promítat na jakoukoli rovnou plochu.

Je neuvěřitelně kompaktní, stylově barevný a inovativní. S tímto fotoaparátem dokážete pořídit snímky, které opravdu stojí za to. Přesný širokoúhlý objektiv NIKKOR a obrazový snímač s 14 miliony pixelů zaručují, že vaše snímky budou vždy ostré. K dispozici je celá řada speciálních efektů, které vám umožní pořídit umělecky působící statické snímky a videosekvence, nebo aplikovat nejrůznější filtry na uložené snímky. Dosáhnete tak jedinečných výsledků, které vypadají skvěle i při promítání na velké ploše.

COOLPIX S1200pj – stylový způsob, jak předvést své umění.

Projektor s vysokým jasem (až 20 lumenů)

Možnost připojení k zařízení iPhone, iPad a iPod Touch

Obrazový snímač CCD s 14 miliony pixelů

Širokoúhlý objektiv NIKKOR s 5× zoomem

Hlavní rysy:

 • Vestavěný projektor DLP umožňuje promítat oblíbené snímky a videosekvence. Poskytuje vylepšený jas, kontrast a reprodukci barev. Nabízí projekci jasného obrazu (až 20 lumenů) v kvalitě VGA s úhlopříčkou 26 až 152 cm (5“ až 60“) a kontrastem 200:1.
 • Kompatibilní se zařízením iPhone, iPad a iPod Touch: umožňuje promítání snímků uložených v zařízení nebo přímé sledování obsahu z webu YouTube (je zapotřebí kompatibilní kabel).*
 • Promítání snímků z počítače nebo paměťové karty: po připojení k počítači PC nebo Mac lze promítat jakýkoli obsah. S využitím dodaného softwaru lze promítat prezentace ve formátu PowerPoint (uložené na paměťové kartě fotoaparátu jako obrázky ve formátu JPEG).

Osvětlené ovládací prvky na fotoaparátu a dodávaném dálkovém ovládání usnadňují ovládání projektoru ve tmě.

Obrazový snímač CCD s 14 miliony pixelů umožňuje pořizovat výjimečně detailní snímky, vytvářet výřezy podle vašich představ a tisknout neuvěřitelně ostré velkoformátové reprodukce.

 • Velký 7,5cm LCD monitor s 460 000 pixely: zaručuje živou reprodukci barev a vysoký kontrast. Monitor využívá technologii Nikon Clear Color Display, která minimalizuje reflexy, a to i za jasného slunečního světla.
 • Širokoúhlý objektiv NIKKOR s 5× zoomem nabízí vynikající přesnost a vysoké rozlišení (ekvivalentní ohniskové vzdálenosti u kinofilmu: 28–140 mm).

4 systémy pro snížení rizika rozmazání snímků automaticky předchází pomocí čtyř různých technologií vzniku rozmazaných snímků. Hybridní redukce vibrací (optická a elektronická) eliminuje účinky chvění fotoaparátu. Vysoká citlivost ISO (až 6400) snižuje riziko rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů a při fotografování za špatných světelných podmínek. Funkce výběru nejlepšího snímku (BSS) automaticky volí nejostřejší snímek ze série až 10 pořízených snímků.

 • Záznam videosekvencí HD 720p se stereofonním zvukem:samostatné tlačítko záznamu videosekvence velice usnadňuje zahájení záznamu. Během záznamu videosekvence lze používat optický zoom a automatické zaostřování. Fotoaparát je vybaven vestavěným konektorem HDMI s podporou standardu HDMI-CEC, který umožňuje přehrávat pořízené záznamy na televizoru HDTV.
 • Speciální efekty: speciální efekty lze využít přímo při pořizování statických snímků a videosekvencí nebo jako filtry k vylepšení již pořízených snímků. Při pořizování snímků můžete zvolit například efekt Změkčující filtr nebo Nostalgický sépiový efekt. Účinek vybraného efektu si můžete předem prohlédnout na LCD monitoru. Dále jsou k dispozici filtry Rybí oko, Miniatura a Filtr typu hvězda.
 • Inteligentní portrétní systém: nabízí pokročilé automatické funkce pro perfektní portrétní snímky. Samospoušť detekující úsměv pořídí snímek v okamžiku, kdy zaznamená úsměv fotografované osoby. Kontrola mrknutí upozorňuje na to, že má některá z fotografovaných osob zavřené oči. Funkce Změkčení pleti sjednocuje odstíny pleti fotografovaných osob pro dosažení příznivějšího vzhledu. Redukce efektu červených očí ve fotoaparátu zajišťuje korekci nesprávného zbarvení očí vzniklého v důsledku použití blesku při expozici.

Systém zpracování obrazu EXPEED C2 zaručuje vylepšený záznam videosekvencí, vysokou citlivost a maximální kvalitu obrazu.

Specifikace:

Počet efektivních pixelů 14,1 milionu

Obrazový snímač 11mm snímač RGB CCD

Objektiv

Objektiv NIKKOR s 5× zoomem; ohnisková vzdálenost: 5–25 mm (ekvivalent 28–140 mm u kinofilmu); světelnost: f/3,9–5,8; konstrukce objektivu: 13 čoček / 9 členů

Digitální zoom max. 4× (ekvivalent přibl. 560 mm u kinofilmu [135])

Zaostřovací rozsah (od objektivu)

Cca 30 cm až nekonečno (při nastavení nejkratší ohniskové vzdálenosti), cca 50 cm až nekonečno (při nastavení nejdelší ohniskové vzdálenosti), režim Makro: cca 3 cm až nekonečno (při nastavení nejkratší ohniskové vzdálenosti), cca 50 cm až nekonečno (při nastavení nejdelší ohniskové vzdálenosti)

Redukce vibrací (VR)

Optická + elektronická (statické snímky), optická (videosekvence)

Citlivost ISO (standardní výstupní citlivost)

ISO 80, 100, 200, 400, 800, 1600, 3200 (2048 × 1536), 6400 (2048 × 1536), automatická regulace citlivosti ISO (ISO 80 až 800), automatická regulace v pevném rozsahu (ISO 80 až 200, 80 až 400)

LCD monitor 7,5cm TFT LCD monitor s cca 460 000 pixely (HVGA), technologií Clear Color Display, antireflexní vrstvou a regulací jasu

Paměťová média

Interní paměť (cca 94MB), paměťové karty SD/SDHC/SDXC1

Videosekvence 720p: 1280 × 720 (30 obr./s), iFrame 540: 960 × 540 (30 obr./s), VGA: 640 × 480 (30 obr./s)

Kompatibilita rozhraní / přímý tisk

USB Hi-Speed / PictBridge / externí vstupní konektor (pro zařízení iPhone)

Projektor

Systém se třemi zdroji světla / jedním zobrazovačem, barevný sekvenční systém, jas: max. 20 lumenů, velikost obrazu (úhlopříčka): 13 až 152 cm, projekční vzdálenost: cca 0,26 až 3,1 m, doba promítání (výdrž baterie): cca 1 h při použití baterie EN-EL12, výstupní velikost obrazu: ekvivalent VGA

Napájení

Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL12 (1050 mAh), síťový zdroj EH-62F (volitelné příslušenství)

Počet snímků na jedno nabití2 (výdrž baterie)

Cca 220 snímků s baterií EN-EL12

Rozměry (šířka × výška × hloubka)

Cca 107 × 63,4 × 22,6 mm

Hmotnost3

Cca 186 g

Dodávané příslušenství

Poutko AN-CP19, dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL12, síťový zdroj/nabíječka EH-69P, UC-E6 (disk CD-ROM se softwarem ViewNX 2, PC-PJ Transfer a Document-JPEG Converter)

Volitelné příslušenství

Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL12, nabíječka baterií MH-65 a síťový zdroj EH-62F, EG-CP16, EG-CP18

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

2zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
83 %
průměr z 4 hodnocení
5
2 ×
4
1 ×
3
1 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v Profizona.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • mnoho zajímavých funkcí, včetně promítání
  • nevím o žádných

  užitečné funkce, hlavně mě zaujala funkce promítání. Doporučuji i ostatním.

 • , zakoupeno v Profizona.cz

  Doporučuje produkt

  80 %
  • Malý, lehký a výkonný fotoaparát. Zvláštností je vestavěný projektor.
  • Rozhodl jsem se právě pro uvedené vlastnosti.
  • Menší nevýhodou je určitá neostrost promítaného obrazu směrem k okrajům obrazového pole, což není průmět jinak kvalitního záznamu.

  Potřebuji malý kompaktní přístroj k pohodlnému nošení jako zápisník a jinak jako doplněk jiné objemné fotovýstroje.
  Mile překvapen jsem byl kvalitou fotografií a širokou nabídkou v menu fotografování i projekce snímků.
  Pro mne bylo rozhodnutí jednoznačné po zjištění ceny ve srovnání s jinými obchody. Cena byla pod 50% jiných nabídek.
  Před nákupem prostřednictvím internetu je vhodné produkt si prohlédnout, ale to většinou není možné, zvláště obtížně se shání přístup k novinkám. Popis produktu na stránkách obchodu byl dostatečný a získaná kvalita produktu je velmi uspokoviná s ohledem na cenu.