Nikon Coolpix S810c

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Rozlišení
16 Mpix
Optický zoom
12 x
Digitální zoom
4 x
Napájení
Akumulátor
Typ snímače
CMOS
Formát snímku
Exif 2.3, DCF, DPOF
Rozlišení videa
1920 x 1080
Full HD video
ano
Frekvence snímků videa
30 fps
HD Video
ano
Velikost displeje
3.7 palce
Výklopný
ne
Citlivost (ISO)
3 200
Max. ohnisková vzdálenost
54 mm
Min. ohnisková vzdálenost
4.5 mm
Optický stabilizátor obrazu
ano
Minimální clona
3.3
Maximální clona
6.3
Vyvážení bílé
Auto, Oblaka, Denní světlo, Fluorescenční, Vlastní režimy, Blesk, Žhav
HDMI výstup
ano
GPS
ano
WiFi
ano
Dotykové ovládání
ano
Závit na stativ
ano
Hmotnost
216 g
Šířka
113 mm
Výška
63.5 mm
Hloubka
27.5 mm

Parametry produktu

Rozlišení
16 Mpix
Optický zoom
12 x
Digitální zoom
4 x
Napájení
Akumulátor
Typ snímače
CMOS
Formát snímku
Exif 2.3, DCF, DPOF
Rozlišení videa
1920 x 1080
Full HD video
ano
Frekvence snímků videa
30 fps
HD Video
ano
Velikost displeje
3.7 palce
Výklopný
ne
Citlivost (ISO)
3 200
Max. ohnisková vzdálenost
54 mm
Min. ohnisková vzdálenost
4.5 mm
Optický stabilizátor obrazu
ano
Minimální clona
3.3
Maximální clona
6.3
Vyvážení bílé
Auto, Oblaka, Denní světlo, Fluorescenční, Vlastní režimy, Blesk, Žhav
HDMI výstup
ano
GPS
ano
WiFi
ano
Dotykové ovládání
ano
Závit na stativ
ano
Hmotnost
216 g
Šířka
113 mm
Výška
63.5 mm
Hloubka
27.5 mm

Popis produktu

Nikon Coolpix S810c white + 16GB Micro SD,

Kompaktní fotoaparát Nikon Coolpix S810c white + 16GB Micro SD. Díky tomuto kompaktu můžete fotografovat a sdílet výjimečné snímky přímo z přístroje COOLPIX S810c s operačním systémem Android na sociálních sítích. Fotoaparát Nikon Coolpix S810c nabízí vynikající snímky a Full HD videosekvence pomocí citlivého obrazového snímače CMOS s 16 miliony pixelů. Objektiv s 12násobným optickým zoomem dokáže zachytit jemnější detaily navíc s funkcí Dynamic Fine Zoom2 máte k dispozici dvojnásobně rozšířený (24×) rozsah zoomu – a prodloužená výdrž baterie poskytuje potřebný výkon pro dlouhodobější fotografování. Nikon Coolpix S810c obsahuje dotykový 9,4cm/3,7“ monitor LCD s vysokým rozlišením 1229000 pixelů.             DOPRAVA ZDARMA

Hlavní rysy fotoaparátu Nikon Coolpix S810c white:

Operační systém Android™ 4.2.2 Jelly Bean

Vestavěné připojení Wi-Fi

Prodloužená výdrž baterie

Obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a 16 miliony pixelů

Objektiv NIKKOR s 12× optickým zoomem

Širokoúhlý dotykový monitor LCD

Výstup pro sluchátka

Vylepšená stabilita pro ostřejší snímky

Sdílení a hraní her s operačním systémem Android™ 4.2.2 Jelly Bean

Nikon Image Space

Google+

Full HD videosekvence

Redukce rozmazání snímků

Jednoduché panoráma 360°/180°

Sériové snímání

Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu

Speciální efekty v režimu fotografování

Přidávání komentářů ke snímkům

Funkce Timeline view

EXPEED C2

Možnost použití fotoaparátu během nabíjení

 • Dodávané příslušenství: Charging AC Adapter EH-71P, poutko AN-CP19, dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL23, kabel USB UC-E21
 • Volitelné příslušenství: Síťový zdroj EH-67A, nabíječka baterií MH-67P
 • Barva: bílá

 

Kompaktní fotoaparát Nikon Coolpix S810c white

Stejně jako u chytrých telefonů umožňuje i zde operační systém Android™¹ přidat libovolnou aplikaci Google Play™ od sociálních sítí až po hry nebo cloudová úložiště – a sdílet prostřednictvím e-mailu.

Vestavěné připojení Wi-Fi

S vestavěným připojením Wi-Fi je sdílení na sociálních médiích zcela snadné. Nejsou-li dostupné sítě, můžete stále přenášet soubory na chytrá zařízení pomocí předinstalované aplikace Nikon².

Prodloužená výdrž baterie

Lithium-iontová baterie s kapacitou 1850 mAh s vámi udrží tempo a umožní vám pořídit na jedno nabití až 270 snímků (podle standardů CIPA).

Obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a 16 miliony pixelů

Vysoce citlivý obrazový snímač, který společně se systémem zpracování obrazu EXPEED C2 zaručuje rychlý provoz a získání brilantních snímků ve všech světelných podmínkách – i za nízké hladiny osvětlení.

Nikon Coolpix S810c white nabízí objektiv NIKKOR s 12× optickým zoomem

Objektiv začínající širokoúhlou ohniskovou vzdáleností (25–300 mm) umožňuje dosáhnout s funkcí Dynamic Fine Zoom³ až 24násobného rozsahu zoomu a maximální ohniskové vzdálenosti ekvivalentní hodnotě 600 mm. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost v makrorozsahu objektivu činí 2 cm.

Širokoúhlý dotykový monitor LCD

Fotografování, prohlížení výsledků a sdílení – vše je velmi snadné s citlivým dotykovým monitorem, který nabízí vysoké rozlišení, 1 229 000 pixelů a působivou úhlopříčku 9,4 cm/3,7“.

Výstup pro sluchátka

Užívejte si soukromí a lepší zvuk u všech stažených her, aplikací a hudby s pomocí prakticky umístěného výstupu pro sluchátka⁴.

Vylepšená stabilita pro ostřejší snímky

Hybridní redukce vibrací (VR) kombinuje optickou a elektronickou redukci vibrací pro vyšší stabilitu a produkuje kvalitnější snímky potlačením účinků chvění fotoaparátu.

 • Sdílení a hraní her s operačním systémem Android™ 4.2.2 Jelly Bean: přizpůsobte si fotoaparát pomocí vašich oblíbených aplikací, jako jsou Facebook, Twitter, Instagram nebo Skype, a hrajte nejnovější hry, jako jsou Candy Crush Saga nebo Cut The Rope. Pořízené snímky můžete sdílet přímo z fotoaparátu Nikon Coolpix S810c white na sociálních médiích a většina aplikací podporuje použití 12násobného optického zoomu, který vám poskytne ostřejší snímky pro sdílení. Pro vyšší míru zábavy se snímky si můžete stáhnout aplikace pro retušování snímků, jako je Snapseed, prostřednictvím kterých budete mít vždy k dispozici perfektní snímky pro sdílení.
 • Nikon Image Space: předinstalovaná aplikace vám umožní zdarma využívat 20 GB volného prostoru na online cloudovém úložišti s naší speciální službou Nikon pro ukládání a sdílení snímků, Nikon Image Space. Další informace naleznete na stránce NIKON IMAGE SPACE.
 • Google+™: propojte se s ostatními a zapojte se do svých komunit přímo z fotoaparátu s vestavěným připojením Wi-Fi, které poskytuje přímý přístup k sociální síti Google+™. Můžete sdílet snímky s rodinou a přáteli a získáte přístup ke cloudové službě Google Drive™ a tím i neomezený prostor pro snímky s malým rozlišením (max. 2048 × 2048 pixelů) zdarma a až 15 GB volného prostoru zdarma pro větší snímky a soubory. Můžete také využívat fotoeditační službu Google+ Photos™ pro inovativní retušování a aplikaci filtrů.
 • Full HD videosekvence: zaznamenejte veškeré zábavné akce a výjevy na videosekvencích formátu 1080p se stereofonním zvukem při frekvenci 30 obr./s, navíc včetně možnosti použití optického zoomu během záznamu. K dispozici je také zpomalený záznam frekvencí až 240 obr./s.
 • Redukce rozmazání snímků: vysoká citlivost ISO (125–3200), detekce pohybu a funkce Protisvětlo (při zapnutí režimu HDR) (kombinace 3 snímků pro získání širšího dynamického rozsahu) přispívají společně k ostřejším snímkům i za nízké hladiny osvětlení.
 • Jednoduché panoráma 360 °/180 °: zachyťte každý kousek z překrásných krajin. Pro tvorbu inspirujících a dynamických panoramatických snímků stačí jen svisle nebo vodorovně panorámovat fotoaparátem.
 • Sériové snímání: pomocí sériového snímání s frekvencí až 8,1 obr./s zachytíte perfektně každý okamžik a ideální výraz tváře či rychle probíhající akci.
 • Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu: užívejte si rychlé a přesné automatické zaostřování fotoaparátu Nikon Coolpix S810c white, které automaticky rozpozná a zaostří fotografovaný objekt a zajistí vysokou brilanci snímků i při fotografování rychle se pohybujících objektů. Přístroj za vás provede vše potřebné, takže se můžete soustředit na tvůrčí úhly pohledu a na perfektní kompozici snímků.
 • Speciální efekty v režimu fotografování: proč čekat s aplikací efektů? Efekty můžete přidávat pro větší zábavu a širší tvůrčí možnosti přímo během fotografování. V režimu fotografování je k dispozici 11 různých efektů.
 • Přidávání komentářů ke snímkům: obohaťte své snímky před přenosem na sociální média pomocí komentářů nebo popisek. Komentáře⁵ lze přidávat rovněž s využitím služby rozpoznávání hlasu společnosti Google™.
 • Funkce Timeline view: umožňuje zobrazit v režimu přehrávání všechny snímky s připojeným komentářem ve formě chronologické časové osy na monitoru, stejně jako je tomu na blogu nebo serverech sociálních médií.
 • EXPEED C2: rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon, který zaručuje rychlý provoz, vysokou citlivost ISO a výjimečnou kvalitu obrazu.
 • Možnost použití fotoaparátu během nabíjení: již není třeba čekat na plné nabití fotoaparátu Nikon Coolpix S810c white – díky portu s mikrokonektorem USB lze s fotoaparátem pracovat i v době, kdy se nabíjí, takže můžete bez přerušení pokračovat ve sdílení, kontrole snímků nebo fotografování.

     

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.