Recenze Nikon Coolpix W300

Ověřené recenze Nikon Coolpix W300

www.fotoaparat.cz

Přidáno: 28. října 2018

Test Nikon Coolpix W300 | FotoAparát.cz

Nikon Coolpix W300 je další v řadě odolných fotoaparátů značky Nikon. Je na trhu sice už nějakou dobu, ale pod vodu jsem se s ním odstal až teď. Jaký je?

Celá recenze na www.fotoaparat.cz
Ověřený zákazník MALL.CZ

K.

Přidáno: 31. srpna 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• Pevná konstrukce
  • Dobrý úchop jendou rukou
  • Prace se SnapBridge je 1000x lepší než stará WMU (WirelesMobileUtility)
  • Stejný akumulátor jako Nikon Coolpix AW120 (co mi zbyl)
  • Trochu větší než starý Nikon Coolpix AW120, který dosloužil
  • Akumulátor se nabíjí se přímo ve foťáku (není externí nabíječka)

K "velkému" foťáku potřebuji foťák, co něco vydrží. Abych ho měl na dovolenou, neřešil, že spadne na pláži do písku, neřešil, že mám mokré ruce. Potřebuji neřešit, že foťák hodíme do plážové tašky, kde je na dně trochu písku, pár nasbíraných mušlí, pohozené klíče nebo pár kapek vody, co stéká z láhve chlazené limonády.
Vydrží tobogán a nevadí, že ho mám v termálních lázních - dám ho do kapsy u plavek a neřeším, kdo by mi ho mohl vzít, když nevidím z vody k lehátku.
Podobně v zimě je foťák v kapse bundy, mráz nemráz. Když mi spadne do sněhu, nic se neděje.
O takový foťák se potřebuji prostě "nebát".
Navíc musí slušně fotit - nečekám výkon jako u zrcadlovky, ale aspoň stejné fotky jako z mobilu (ale při téhle odolnosti a jednoduchém ovládání jednou rukou - druhá ruka drží rukavici z první ruky a obě hůlky :-)
Míval jsem Nikon Coolpix AW120, ale ten po 5 letech takového používání odešel. Tak snad bude W-300 stejně statečný. Zatím jsem spokojen.

Rozmístění ovládacích prvků: Vše pěkně po ruce
Kvalita pořízených fotografií: Dobrá
Kvalita pořízeného videa: Dobrá
Kvalita fotografií za zhoršených světelných podmínek: Dostatečná
Výdrž baterie: Pro běžné použití dostatečná
Hodnotím se jako fotograf: Pokročilý
Ovladatelnost se mi zdá: Intuitivní a přehledná

www.youtube.com

Přidáno: 23. ledna 2018

Recenze a test Nikon Coolpix W300 | Testado.cz - YouTube

Nikon Coolpix W300 potěší zejména outdoorové nadšence, díky voděodolnosti i nárazuvzdornosti.

www.testado.cz

Přidáno: 18. ledna 2018

Recenze Nikon Coolpix W300 | Testado.cz

Nikon Coolpix W300 nadchne aktivní jedince, protože málokterý kompakt toho vydrží tolik co on. Kvalitou fotografií však spadá spíše k průměru.

Celá recenze na www.testado.cz
Ověřený zákazník MALL.CZ

Vlastik

Přidáno: 4. října 2017

Zakoupeno v MALL.CZ

• Bezva foťák jednoduché ovládání krásný fotky a super fotky pod vodou. Vynikající!!!!!!!!!!!!!!!

Rozmístění ovládacích prvků: Vše pěkně po ruce
Kvalita pořízených fotografií: Dobrá
Kvalita pořízeného videa: Výborná
Kvalita fotografií za zhoršených světelných podmínek: Dobrá
Výdrž baterie: Pro běžné použití dostatečná
Hodnotím se jako fotograf: Pokročilý