Nikon D6

93 %
Nikon D6 je fotoaparát s nejvýkonnějším systémem automatického zaostřování, který dokáže bleskově zareagovat na každou situaci, odolat extrémním podmínkám a poskytnout uživateli...
185 990 Kč
Doprava zdarma, Do týdne
Doporučená nabídka Megapixel.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do týdne • 1 variantaZdarma96 % • 2 711 recenzíDalší informace

Popis produktu

Nikon D6 je fotoaparát s nejvýkonnějším systémem automatického zaostřování, který dokáže bleskově zareagovat na každou situaci, odolat extrémním podmínkám a poskytnout uživateli...

Parametry produktu

Výrobce
Typ fotoaparátu
zrcadlovky
Rozlišení
20.8 Mpix
Napájení
Akumulátor
Typ snímače
CMOS
Formát snímače
Full Frame / FX

Recenze

 • , zakoupeno v FotoŠkoda

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Prostě top zrcadlovka od Nikonu.
  • Snad jen cena.
 • , zakoupeno v FotoŠkoda

  Doporučuje produkt

  80 %
  • Pracant
  • Váha

  Kdo zná D 5 tak se nejedná o facelift ale upgrade.

Parametry produktu

Výrobce
Typ fotoaparátu
zrcadlovky
Rozlišení
20.8 Mpix
Napájení
Akumulátor
Typ snímače
CMOS
Formát snímače
Full Frame / FX

Popis produktu

Nikon D6 je fotoaparát s nejvýkonnějším systémem automatického zaostřování, který dokáže bleskově zareagovat na každou situaci, odolat extrémním podmínkám a poskytnout uživateli bezchybné snímky odkudkoli a zajakýchkoliv světelných podmínek. Nikon D6 je fotoaparát s nejvýkonnějším systémem automatického zaostřování, který dokáže bleskově zareagovat na každou situaci, odolat extrémním podmínkám a poskytnout uživateli bezchybné snímky odkudkoli a zajakýchkoliv světelných podmínek.

Díky zatím nejvýkonnějšímu systému automatického zaostřování Nikon a rychlému připojení fotoaparátu pro přenos snímků v reálném čase nabízí fotoaparát D6 profesionálům možnost tvořit a realizovat snímky bez omezení. Nový obvod pro automatické zaostřování je rychlejší než kdykoli předtím. 105 volitelných zaostřovacích polí s křížovými snímači má 1,6x vyšší hustotou než u modelu D5 a stanovuje novou úroveň přesnosti. Nevídané možnosti sledování objektu má i při nejnáročnějším osvětlení, jaké si umíte představit, a nabízí novou úroveň zachycování objektů. Širší možnost výběru vzorků u skupinové volby zaostřovacích polí podporuje optimalizaci automatického zaostřování podle konkrétní situace a pořizování ostřejších akčních snímků. D6 může navíc automaticky zaznamenávat přesné údaje o poloze a čase díky vestavěnému GPS modulu.

Všechno začíná skvělým snímkem

Když pracujete na doraz, je důležité spolehnout se na kvalitu souborů vycházejících přímo z fotoaparátu. Fotoaparát D6 poskytuje výjimečně čisté snímky a nový algoritmus automatického vyvážení bílé barvy zajišťuje fenomenální přesnost barev a jasnější odstíny pleti. Dynamický rozsah je výjimečný při vysokých i nízkých hodnotách ISO. Vítězný snímek tak můžete pořídit ve sportovní hale i na svahu.

Pro okamžiky vítězství

Širší možnosti výběru vzorů u skupinové volby zaostřovacích polí podporují optimalizaci automatického zaostřování podle konkrétní situace. Můžete se vyhnout pevným překážkám ve výhledu, jako jsou tenisové sítě, a pořizovat dokonalé akční snímky.

Priorita očí

D6 je první digitální jednooká zrcadlovka umožňující zaostření na oči objektu v režimech automatické volby zaostřovacích polí nebo 3D sledování objektu. V kombinaci se širším a hustším pokrytím zaostřovacími poli lépe zachytíte ten odhodlaný pohled.

Předvídejte každou akci

U modelu D6 můžete při fotografování s automatickou volbou zaostřovacích polí nastavit výchozí zaostřovací pole. K zachycení a sledování objektu slouží informace ze všech 105 zaostřovacích polí: vy se můžete soustředit na tvorbu kompozice snímků.

Vynikající výsledky při libovolném osvětlení

Sledování objektů je fenomenálně přesné i při těch nejobtížnějších světelných podmínkách, které si lze představit. Citlivost automatického zaostřování začíná hodnotou jasu –4,5 EV u středního zaostřovacího pole a –4 EV u ostatních zaostřovacích polí, což umožňuje sledovat akce až do noci.

Extrémní rychlost a přesnost

Když fotografujete rychlou akci a na pořízení toho správného snímku máte jedinou příležitost, nabídne vám fotoaparát D6 snímací frekvenci až 14 sn./s v kombinaci s plně automatickým zaostřováním a měřením expozice. Přepracovaný zrcadlový mechanismus fotoaparátu výrazně snižuje rázy a nabízí ostřejší a stabilnější obraz v hledáčku.

Elektronická závěrka - bezhlučný výkon

Funkce automatického řízení expozice v režimu bezhlučného fotografování umožňuje pořizovat snímky v plném rozlišení frekvencí až 10,5 sn./s. Možný je i bezhlučný záznam časosběrných videí a intervalové snímání: fotoaparát snímky pořizuje pomocí elektronické závěrky a brání tak opotřebení mechanické závěrky.

Funkce vysokorychlostního snímání

Chcete zachytit i mezipohyby? V režimu živého náhledu pro videa umožňuje fotoaparát D6 pořizovat série snímků s rozlišením 8 milionů pixelů frekvencí 30 sn./s a série snímků s rozlišením 2 miliony pixelů frekvencí 60 sn./s. Plné automatické řízení expozice je k dispozici při obou snímacích frekvencích.

Zobrazení v reálném čase

Sledujte akci v reálném čase, i když fotografujete s využitím vysokých snímacích frekvencí a dlouhého teleobjektivu. Optický hledáček s prvky OLED se zvětšením 0,72× vám pomůže bez prodlevy získat jasnou kontrolu nad objekty.

V hledáčku je zobrazen indikátor náklonu do stran i nahoru/dolů.

Vyvolání nastavení

Když se snadno a rychle dokážete přizpůsobit každé situaci, neexistuje nic jako nepředvídatelnost. Předprogramovaná nastavení pro vyvolání nyní zahrnují vyvážení bílé barvy, skupiny zaostřovacích polí a blokování zaostření.

Všestranné sloty

Do dvou slotů pro karty CFexpress nebo XQD můžete současně zaznamenávat snímky JPEG+ a JPEG. Menší nebo střední soubory JPEG můžete snadno nasměrovat do doplňkového slotu pro paměťovou kartu, připraveného pro rychlejší přenos snímků.

Na základě zpětné vazby od uživatelů umožňuje fotoaparát D6 rychlejší a jednodušší posílání snímků z místa pořízení. Rychlé připojení Wi‑Fi a Bluetooth ve fotoaparátu vám umožní získat ty nejlepší snímky. Okamžitě. Ty nejdůležitější snímky si můžete prohlížet a vybírat a nastavovat jejich prioritu s pomocí ostrého a přesného dotykového monitoru. Fotoaparát nabízí nejvyšší přenosové rychlosti a nezpomaluje vaši tvorbu.

Výběr, potvrzení, přenos

Když jde o sekundy, získáváte výhodu díky více různým možnostem výběru snímků pro přenos. V hlavním slotu pro paměťovou kartu můžete zkontrolovat zaostření na větším snímku JPEG+, pak stačí přepnout na doplňkový slot a rychle přenést malé nebo střední soubory JPEG. Nepotřebné snímky můžete vymazat z obou slotů současně.

Filtrování snímků

Můžete si uložit informace o autorských právech, hodnocení a zvukové poznámky, a jednoduchým přejetím nahoru nebo dolů je přiřadit ke snímkům. Při třídění snímků můžete mazat snímky se zvukovými poznámkami nebo pouze zvukové poznámky. Při přehrávání můžete soubory filtrovat podle ochrany, hodnocení a stavu přenosu.

Priorita výtězného snímku

Při přenosu snímků do počítače přes kabelovou síť LAN nebo přes připojení Wi-Fi fotoaparátu můžete odeslat nejlepší snímky jako první. Při přehrávání můžete prioritní snímky označovat přejetím prstem nebo pomocí tlačítka FN.

Bluetooth konektivita

Přenášejte snímky na sociální média přímo z dějiště. Přes připojení Bluetooth může fotoaparát přenášet snímky do chytrého zařízení s nainstalovanou aplikací SnapBridge. Chytré zařízení můžete používat také jako jednoduché dálkové ovládání.

Wi-Fi

K počítači můžete fotoaparát připojit přes vestavěné připojení Wi-Fi. Také se můžete pomocí bezdrátového síťového rozhraní WT-6 připojit k bezdrátové síti na vzdálenost až 200 m. Bezdrátové síťové rozhraní WT-6 podporuje bezdrátové sítě LAN IEEE802.11ac a lze ho používat jako přijímač dálkového ovládání v režimu HTTP.

Nejvyšší rychlost v akci

Zapojte síťový kabel do fotoaparátu a přeneste snímky bleskovou rychlostí přímo do počítače nebo na server FTP. Fotoaparát podporuje připojení ke kabelovým sítím LAN standardu 1000BASE-T a nabízí o cca 15 % rychlejší komunikaci než uznávaný model D5.

Přizpůsobení libovolnému prostoru

Zobrazovače s vyšším rozlišením nabízejí lepší viditelnost a čitelnost. Ergonomická vylepšení uvolnila místo a hlavní porty jsou snadno přístupné i při fotografování s připojeným bezdrátovým síťovým rozhraním.

Fotoaparát D6 je navíc kompatibilní s osvědčenými zámky Kensington, takže můžete zajistit bezpečí fotoaparátů i při práci s více zařízeními.

Odolnost v libovolném prostředí

Extrémní teploty, extrémní vlhkost, nárazy fotoaparátu do teleobjektivu při přenášení vybavení. Fotoaparát D6 má stejně robustní tělo jako model D5, který si díky tomu získal velkou oblibu u profesionálů. Když se při fotografování v nějaké situaci vůbec nemůžete starat o fotoaparát, nemusíte.

Nikon Professional Services - maximální spolehlivost

Když jdete do centra dění, chcete, aby vás váš fotografický systém nenechal na holičkách. Služba Nikon Professional Services (NPS) bude vaší oporou; poskytne Vám technické rady, zajistí Vaší registrované profesionální technice rychlou opravu a v případě déle trvající opravy Vám za předem stanovených podmínek nabídne dokonce bezplatné zapůjčení náhradní fototechniky.  

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 variantaDárekZdarma99 % • 18 730 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaDárekZdarma98 % • 9 478 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

3zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
93 %
průměr z 3 hodnocení
5
2 ×
4
1 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v FotoŠkoda

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Prostě top zrcadlovka od Nikonu.
  • Snad jen cena.
 • , zakoupeno v FotoŠkoda

  Doporučuje produkt

  80 %
  • Pracant
  • Váha

  Kdo zná D 5 tak se nejedná o facelift ale upgrade.

 • Doporučuje produkt

  100 %
  • a
  • b

  c

 • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

  Do týdne • 1 variantaDárekZdarma99 % • 18 730 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
  Do 2 týdnů • 1 variantaDárekZdarma98 % • 9 478 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace