Nikon D6

93 %
Nikon D6 je fotoaparát s nejvýkonnějším systémem automatického zaostřování, který dokáže bleskově zareagovat na každou situaci, odolat extrémním podmínkám a poskytnout uživateli...
185 990 Kč
Doprava zdarma, Do 2 týdnů
Doporučená nabídka FotoŠkoda
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Do týdne • 1 variantaZdarma96 % • 2 710 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaDárekZdarma99 % • 18 719 recenzíShop roku 2022 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Popis produktu

Nikon D6 je fotoaparát s nejvýkonnějším systémem automatického zaostřování, který dokáže bleskově zareagovat na každou situaci, odolat extrémním podmínkám a poskytnout uživateli...

Parametry produktu

Výrobce
Typ fotoaparátu
zrcadlovky
Rozlišení
20.8 Mpix
Napájení
Akumulátor
Typ snímače
CMOS
Formát snímače
Full Frame / FX
Formát snímku
JPEG
Videosekvence
ano
Formát videa
MOV, MP4
Frekvence snímků videa
30 fps
Full HD video
ano
4K video
ano
Typ hledáčku
Optický
Velikost displeje
3.2 palce
Výklopný
ne
Maximální citlivost (ISO)
102400
Optický stabilizátor obrazu
ne
Pomocné světlo AF
ano
HDMI výstup
ano
Dálkové ovládání
ano
Externí blesk
ano
Bluetooth
ne
GPS
ano
WiFi
ano
Dotykové ovládání
ano
Samospoušť
ano
Zvukové poznámky
ano
Hledáček
ano
Materiál těla
Slitina
Hmotnost
1270 g
Šířka
160 mm
Výška
163 mm
Hloubka
92 mm

Recenze

 • , zakoupeno v FotoŠkoda

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Prostě top zrcadlovka od Nikonu.
  • Snad jen cena.
 • , zakoupeno v FotoŠkoda

  Doporučuje produkt

  80 %
  • Pracant
  • Váha

  Kdo zná D 5 tak se nejedná o facelift ale upgrade.

Parametry produktu

Výrobce
Typ fotoaparátu
zrcadlovky
Rozlišení
20.8 Mpix
Napájení
Akumulátor
Typ snímače
CMOS
Formát snímače
Full Frame / FX
Formát snímku
JPEG
Videosekvence
ano
Formát videa
MOV, MP4
Frekvence snímků videa
30 fps
Full HD video
ano
4K video
ano
Typ hledáčku
Optický
Velikost displeje
3.2 palce
Výklopný
ne
Maximální citlivost (ISO)
102400
Optický stabilizátor obrazu
ne
Pomocné světlo AF
ano
HDMI výstup
ano
Dálkové ovládání
ano
Externí blesk
ano
Bluetooth
ne
GPS
ano
WiFi
ano
Dotykové ovládání
ano
Samospoušť
ano
Zvukové poznámky
ano
Hledáček
ano
Materiál těla
Slitina
Hmotnost
1270 g
Šířka
160 mm
Výška
163 mm
Hloubka
92 mm

Popis produktu

Nikon D6 je fotoaparát s nejvýkonnějším systémem automatického zaostřování, který dokáže bleskově zareagovat na každou situaci, odolat extrémním podmínkám a poskytnout uživateli bezchybné snímky odkudkoli a zajakýchkoliv světelných podmínek. Nikon D6 je fotoaparát s nejvýkonnějším systémem automatického zaostřování, který dokáže bleskově zareagovat na každou situaci, odolat extrémním podmínkám a poskytnout uživateli bezchybné snímky odkudkoli a zajakýchkoliv světelných podmínek.

Díky zatím nejvýkonnějšímu systému automatického zaostřování Nikon a rychlému připojení fotoaparátu pro přenos snímků v reálném čase nabízí fotoaparát D6 profesionálům možnost tvořit a realizovat snímky bez omezení. Nový obvod pro automatické zaostřování je rychlejší než kdykoli předtím. 105 volitelných zaostřovacích polí s křížovými snímači má 1,6x vyšší hustotou než u modelu D5 a stanovuje novou úroveň přesnosti. Nevídané možnosti sledování objektu má i při nejnáročnějším osvětlení, jaké si umíte představit, a nabízí novou úroveň zachycování objektů. Širší možnost výběru vzorků u skupinové volby zaostřovacích polí podporuje optimalizaci automatického zaostřování podle konkrétní situace a pořizování ostřejších akčních snímků. D6 může navíc automaticky zaznamenávat přesné údaje o poloze a čase díky vestavěnému GPS modulu.

Všechno začíná skvělým snímkem

Když pracujete na doraz, je důležité spolehnout se na kvalitu souborů vycházejících přímo z fotoaparátu. Fotoaparát D6 poskytuje výjimečně čisté snímky a nový algoritmus automatického vyvážení bílé barvy zajišťuje fenomenální přesnost barev a jasnější odstíny pleti. Dynamický rozsah je výjimečný při vysokých i nízkých hodnotách ISO. Vítězný snímek tak můžete pořídit ve sportovní hale i na svahu.

Pro okamžiky vítězství

Širší možnosti výběru vzorů u skupinové volby zaostřovacích polí podporují optimalizaci automatického zaostřování podle konkrétní situace. Můžete se vyhnout pevným překážkám ve výhledu, jako jsou tenisové sítě, a pořizovat dokonalé akční snímky.

Priorita očí

D6 je první digitální jednooká zrcadlovka umožňující zaostření na oči objektu v režimech automatické volby zaostřovacích polí nebo 3D sledování objektu. V kombinaci se širším a hustším pokrytím zaostřovacími poli lépe zachytíte ten odhodlaný pohled.

Předvídejte každou akci

U modelu D6 můžete při fotografování s automatickou volbou zaostřovacích polí nastavit výchozí zaostřovací pole. K zachycení a sledování objektu slouží informace ze všech 105 zaostřovacích polí: vy se můžete soustředit na tvorbu kompozice snímků.

Vynikající výsledky při libovolném osvětlení

Sledování objektů je fenomenálně přesné i při těch nejobtížnějších světelných podmínkách, které si lze představit. Citlivost automatického zaostřování začíná hodnotou jasu –4,5 EV u středního zaostřovacího pole a –4 EV u ostatních zaostřovacích polí, což umožňuje sledovat akce až do noci.

Extrémní rychlost a přesnost

Když fotografujete rychlou akci a na pořízení toho správného snímku máte jedinou příležitost, nabídne vám fotoaparát D6 snímací frekvenci až 14 sn./s v kombinaci s plně automatickým zaostřováním a měřením expozice. Přepracovaný zrcadlový mechanismus fotoaparátu výrazně snižuje rázy a nabízí ostřejší a stabilnější obraz v hledáčku.

Elektronická závěrka - bezhlučný výkon

Funkce automatického řízení expozice v režimu bezhlučného fotografování umožňuje pořizovat snímky v plném rozlišení frekvencí až 10,5 sn./s. Možný je i bezhlučný záznam časosběrných videí a intervalové snímání: fotoaparát snímky pořizuje pomocí elektronické závěrky a brání tak opotřebení mechanické závěrky.

Funkce vysokorychlostního snímání

Chcete zachytit i mezipohyby? V režimu živého náhledu pro videa umožňuje fotoaparát D6 pořizovat série snímků s rozlišením 8 milionů pixelů frekvencí 30 sn./s a série snímků s rozlišením 2 miliony pixelů frekvencí 60 sn./s. Plné automatické řízení expozice je k dispozici při obou snímacích frekvencích.

Zobrazení v reálném čase

Sledujte akci v reálném čase, i když fotografujete s využitím vysokých snímacích frekvencí a dlouhého teleobjektivu. Optický hledáček s prvky OLED se zvětšením 0,72× vám pomůže bez prodlevy získat jasnou kontrolu nad objekty.

V hledáčku je zobrazen indikátor náklonu do stran i nahoru/dolů.

Vyvolání nastavení

Když se snadno a rychle dokážete přizpůsobit každé situaci, neexistuje nic jako nepředvídatelnost. Předprogramovaná nastavení pro vyvolání nyní zahrnují vyvážení bílé barvy, skupiny zaostřovacích polí a blokování zaostření.

Všestranné sloty

Do dvou slotů pro karty CFexpress nebo XQD můžete současně zaznamenávat snímky JPEG+ a JPEG. Menší nebo střední soubory JPEG můžete snadno nasměrovat do doplňkového slotu pro paměťovou kartu, připraveného pro rychlejší přenos snímků.

Na základě zpětné vazby od uživatelů umožňuje fotoaparát D6 rychlejší a jednodušší posílání snímků z místa pořízení. Rychlé připojení Wi‑Fi a Bluetooth ve fotoaparátu vám umožní získat ty nejlepší snímky. Okamžitě. Ty nejdůležitější snímky si můžete prohlížet a vybírat a nastavovat jejich prioritu s pomocí ostrého a přesného dotykového monitoru. Fotoaparát nabízí nejvyšší přenosové rychlosti a nezpomaluje vaši tvorbu.

Výběr, potvrzení, přenos

Když jde o sekundy, získáváte výhodu díky více různým možnostem výběru snímků pro přenos. V hlavním slotu pro paměťovou kartu můžete zkontrolovat zaostření na větším snímku JPEG+, pak stačí přepnout na doplňkový slot a rychle přenést malé nebo střední soubory JPEG. Nepotřebné snímky můžete vymazat z obou slotů současně.

Filtrování snímků

Můžete si uložit informace o autorských právech, hodnocení a zvukové poznámky, a jednoduchým přejetím nahoru nebo dolů je přiřadit ke snímkům. Při třídění snímků můžete mazat snímky se zvukovými poznámkami nebo pouze zvukové poznámky. Při přehrávání můžete soubory filtrovat podle ochrany, hodnocení a stavu přenosu.

Priorita výtězného snímku

Při přenosu snímků do počítače přes kabelovou síť LAN nebo přes připojení Wi-Fi fotoaparátu můžete odeslat nejlepší snímky jako první. Při přehrávání můžete prioritní snímky označovat přejetím prstem nebo pomocí tlačítka FN.

Bluetooth konektivita

Přenášejte snímky na sociální média přímo z dějiště. Přes připojení Bluetooth může fotoaparát přenášet snímky do chytrého zařízení s nainstalovanou aplikací SnapBridge. Chytré zařízení můžete používat také jako jednoduché dálkové ovládání.

Wi-Fi

K počítači můžete fotoaparát připojit přes vestavěné připojení Wi-Fi. Také se můžete pomocí bezdrátového síťového rozhraní WT-6 připojit k bezdrátové síti na vzdálenost až 200 m. Bezdrátové síťové rozhraní WT-6 podporuje bezdrátové sítě LAN IEEE802.11ac a lze ho používat jako přijímač dálkového ovládání v režimu HTTP.

Nejvyšší rychlost v akci

Zapojte síťový kabel do fotoaparátu a přeneste snímky bleskovou rychlostí přímo do počítače nebo na server FTP. Fotoaparát podporuje připojení ke kabelovým sítím LAN standardu 1000BASE-T a nabízí o cca 15 % rychlejší komunikaci než uznávaný model D5.

Přizpůsobení libovolnému prostoru

Zobrazovače s vyšším rozlišením nabízejí lepší viditelnost a čitelnost. Ergonomická vylepšení uvolnila místo a hlavní porty jsou snadno přístupné i při fotografování s připojeným bezdrátovým síťovým rozhraním.

Fotoaparát D6 je navíc kompatibilní s osvědčenými zámky Kensington, takže můžete zajistit bezpečí fotoaparátů i při práci s více zařízeními.

Odolnost v libovolném prostředí

Extrémní teploty, extrémní vlhkost, nárazy fotoaparátu do teleobjektivu při přenášení vybavení. Fotoaparát D6 má stejně robustní tělo jako model D5, který si díky tomu získal velkou oblibu u profesionálů. Když se při fotografování v nějaké situaci vůbec nemůžete starat o fotoaparát, nemusíte.

Nikon Professional Services - maximální spolehlivost

Když jdete do centra dění, chcete, aby vás váš fotografický systém nenechal na holičkách. Služba Nikon Professional Services (NPS) bude vaší oporou; poskytne Vám technické rady, zajistí Vaší registrované profesionální technice rychlou opravu a v případě déle trvající opravy Vám za předem stanovených podmínek nabídne dokonce bezplatné zapůjčení náhradní fototechniky.  

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 2 týdnů • 1 variantaDárekZdarma98 % • 9 470 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

3zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
93 %
průměr z 3 hodnocení
5
2 ×
4
1 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v FotoŠkoda

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Prostě top zrcadlovka od Nikonu.
  • Snad jen cena.
 • , zakoupeno v FotoŠkoda

  Doporučuje produkt

  80 %
  • Pracant
  • Váha

  Kdo zná D 5 tak se nejedná o facelift ale upgrade.

 • Doporučuje produkt

  100 %
  • a
  • b

  c

 • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

  Do 2 týdnů • 1 variantaDárekZdarma98 % • 9 470 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace