Olympus OM-D E-M10 Mark IV

19 990 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z FotoŠkoda

Skladem • Více variant69 Kč97 % • 96 864 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 23 182 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 86 655 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantDárek59 Kč95 % • 243 047 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená záruka69 Kč98 % • 47 216 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma94 % • 2 707 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • Více variantZdarma97 % • 398 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 16 075 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma97 % • 9 450 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma93 % • 7 722 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma94 % • 283 recenzíDalší informace
Do měsíce • Více variantDárekZdarma98 % • 18 693 recenzíShop roku 2022 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Info v obchoduZdarma98 % • 1 531 recenzíDalší informace

83.6 mm
Hloubka
49 mm

• , zakoupeno v Megapixel.cz

Pracoval jsem s olympusem OM-D E-MI, který po 8létech pří focení zhasnul a tento typ se již neopravuje, nevím proč?
    Takže jsem řešil tělo nového tytu Mark IV. a po prvních focení se jeví jako velmi dobrý i s novými funkcemi. Takže doufám , že tento model vydrží déle.

• Malý a lehký
  • , zakoupeno v FotoŠkoda

Mám OM D1, chtěl jsem něco menšího "do kapsy". Mám to v malé brašně od tamracu s těmi malými objektivy s pevným ohniskem 12, 25, 45, 75, skoro nic to neváží, teď jsem to doplnil o jeden zoom 12-40/2.8, no ten něco váží, ale je to rychlé na změnu ohniska. Ve srovnání s OM D1 a profi skly je to opravdu lehoučký a kvalita nějak zásadně neutrpí. Dá se to nosit pořád s sebou a ani o tom nevíte. S OM D1 + objektivy je to fotovýlet. Ale i tak olympus je ideální řešení jak si donést velmi dobré fotky a nezničit si záda. Jen upozorňuji, že kombinace OM D1 a OM D10 má trochu jiné ovládání, nemáte v ruce stejný foťák, ale není problém si na to zvyknout.

Typ fotoaparátu
Výška
83.6 mm
Hloubka
49 mm

Kompaktní fotoaparát s vyměnitelným objektivem. Olympus E-M10 Mark IV je vybaven 20,3Mpx Live MOS snímačem a výklopným 3″ LCD displejem. Díky 5osé stabilizaci a kvalitnímu systému AF pořizuje kvalitní fotografie i 4K videa. Má malé rozměry a nízkou hmotnost, hodí se na focení selfíček a potěší vás tradičním designem.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Malý a lehký
  • , zakoupeno v FotoŠkoda

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v FotoŠkoda

Fotoaparát je super pro rekreační focení. Na YouTube je podrobný popis jak nastavit fotoaparát. To je super. Jediný co mě zaskočila, že napájecí kabel je že dvou dílů a vypadá jak když k sobě nepatří. Psal jsem na reklamace, kde mi odepsali, že je to tak od výrobce.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Mám objektivy od Olympusu a Panasonicu pro MFT a M10 mark IV vypada zajimavě a ted navíc se slevou. Konečně senzor z M5 a celkem příjemné držení i ovládání. Už konečně nabíjení přes micro USB (na USB C zatím brzo:-) BT a další užitečné drobnosti. Často používám objektivy s pevným ohniskem. Vpravo od spouště je tlačítko 2x. Snímek je zvětšen dvakrát, což puristy asi nepotěší, ale pro občasné použití s kvalitním pevným sklem se to dá. Zkoušel jsem rybí oko od Samyangu, blesk od Nissin, vše bez problému.

• V ýborné parametry
    • Větší držadlo (grip) než u minulých typů, lepší držení
    • Malý a lehký přístroj
    • Velké množství volitelných funkcí a nastavení
    • Poradna na českých stránkách Olympusu pouze v angličtině
    • MENU je proti typu Mark II úplně přeházené, ale stejně nepřehledné.

Výborný a stále vylepšovaný systém. Malý a lehký je nejen fotopřístroj, ale i celý systém objektivů a příslušenství.