Panasonic Lumix S1R

Popis produktu

Parametry produktu

Typ fotoaparátu
zrcadlovky
Typ snímače
MOS
Formát snímače
Full Frame / FX

Parametry produktu

Typ fotoaparátu
zrcadlovky
Typ snímače
MOS
Formát snímače
Full Frame / FX

Popis produktu

Nové modely Panasonic LUMIX S1 a S1R jsou určeny profesionálním fotografům i tvůrcům videozáznamů. Oba přístroje jsou osazeny Full Frame MOS snímači s rozlišením 24,2 MP (S1) resp. 47,3 MP (S1R) a také novým, aliančním bajonetem L s širokým průměrem.

Full Frame bezzrcadlovka s nejvyšším rozlišením

FF snímač s rozlišením 47,3 MP

Elektronický hledáček OLED s rozlišením 5,76 MP

Stabilizátor Dual Image s intenzitou 6 EV pro fotografování i natáčení

Režim Super vysokého rozlišení až 187 MP

Nové modely Panasonic LUMIX S1 a S1R jsou určeny profesionálním fotografům i tvůrcům videozáznamů. Oba přístroje jsou osazeny Full Frame MOS snímači s rozlišením 24,2 MP (S1) resp. 47,3 MP (S1R) a také novým, aliančním bajonetem L s širokým průměrem. Mezi další mimořádné přednosti patří vynikající duální stabilizátor -- nejvýkonnější ve své třídě -- a nový typ obrazového procesoru Venus Engine, díky němuž si majitelé mohou vychutnat špičkovou kresbu v jasech i ve stínech. Modely LUMIX S tak splňují nejvyšší profesionální...

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.