Pentax Optio WG-30

Hledáček
Režim 3D fotografie
Vodotěsný
192 g

Outdoorový fotoaparát s 5x optickým zoomem, pokročilým makro režimem (od 1 cm) a šesti doprovodnými LED diodami. Tělo je vodotěsné (12 m), odolné vůči chladu (-10°C), tlaku (100 kg), prachu a pádu z výšky (1,5 metru) Pentax Ricoh WG-30 je outdoorový fotoaparát s 16 Mpx BSI CMOS snímačem, 5x optickým zoomem (28–140 mm), pokročilým makro režimem (od 1 cm) a šesti doprovodnými LED diodami. Tělo je vodotěsné (ponor 12 m), odolné vůči chladu (-10°C), tlaku (100 kg) a pádu z výšky (1,5 metru). Full HD videa dokáže WG-30 pořizovat při snímkovací frekvenci 30 snímků za sekundu, HD video dokonce při 60 obrázcích za vteřinu, takže i rychlá akce bude vypadat naprosto plynule. Video a foto záznamy lze ukládat buď do vnitřní paměti nebo na paměťové karty SD/SDHC/SDXC.

Ricoh WG-30 Wermilion KIT obsahuje navíc: plovoucí poutko na zápěstí, neoprenové pouzdro a 16GB SDHC paměťovou kartu!

Kompletně vybavený outdoorový fotoaparát

Odolná konstrukce pro exponování v náročných podmínkách

Spolehlivá vodotěsná konstrukce, která dovoluje exponovat v hloubce až 12m

Výjimečná odolnost vůči pádu, vydrží pád z výšky až 1.5m

Odolá tlaku až 100kg

Lze s ním pracovat až do teploty –10°C

Foto i video ve vysoké kvalitě 16 Mpx Back-illuminated CMOS senzor s nový obrazovým procesorem, který zajišťuje snímky s detaily, dovoluje vynikající vysokou citlivost s nízkou úrovní šumu a rychlý odečet datových signálů.

Full HD video-záznam (H.264) pro videoklipy vysoké kvality (1920 x 1080 pixelů)

Vysokorychlostní záznam pro videoklipy s efektem zpomalení pohybu

Editování videozáznamů přímo ve fotoaparátu

Micro-HDMI koncovka pro prohlížení videoklipů ve vaší HD TV

Univerzální objektiv se zoomem 28mm širokoúhlý a 5x optický zoom, ekvivalent 35mm: 28-140mm

Širokoúhlý 5x zoom, kterým lze zabrat širokou paletu subjektů a scén od krajiny až po rychlé portovní akce. 6 LED kolem objektivu slouží pro prosvětlení stínů u makrosnímků

Makro snímky ze vzdálenosti již od 1 cm pro získání neobyčejných snímků květin nebo hmyzu 16 scénických režimů, abyste nepropásli žádnou scénu 13 kreativních filtrů pro jedinečnost snímků

• , zakoupeno v K24.cz

Spokojenost, kvalitní konstrukce, jednoduché ovládání

• První rok focení je super...
    • ... pak se do něj dostala voda, odeslán do servisu. Odpověďí je, že fotoaparát těsní, takže prý vina na naší straně. Takže jsme vyhodili 6 tis, za něco, co funguje rok.

Prosím u těchto fotoaparátů zvažte, že koupí tohoto produktu riskujete celou investici. Fotoaparát je sice "vodotěsný", co když se do něj ale dostane voda? Servis Vám odpoví, že fotoaparát těsní a nemáte nic ... Vyhodili jste peníze a nemáte nic.

Už bych to nekoupil ...

• Koupil jsem si to, co jsem potřeboval zatím je to špička za tuto cenu

• Koupil jsem si to, co jsem potřeboval
    • Vyšší hmotnost

• , zakoupeno v Alza.cz

Fotoaparát jsem si pořídil hlavně pro focení pod vodou.Při focení makro sníkmků jsou velkou výhodou zabudované přisvětlující diody .

• , zakoupeno v FotoŠkoda

Tento fotoaparát doporučuji všem, co rádi fotí a chtějí mít foťák stále při ruce. Sport, vodní aktivity, příroda, momentky......