Rollei Powerflex 210 HD

100 %

Popis produktu

Parametry produktu

Typ fotoaparátu
kompakty
Rozlišení
16 Mpix
Optický zoom
21 x
Napájení
AA baterie

Recenze

 • , zakoupeno v PATRO.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Hezké snímky, vše co jsem od něj požadoval, dobrý poměr cena kvalita, manu v češtině, hodně přednastavených scén. Super doporučuji

  Dobře se drží v ruce, lehký, i na 4xAA Baterie kolem 150 snímků, záleží jak se hodně používá blesk. Jinak super

Parametry produktu

Typ fotoaparátu
kompakty
Rozlišení
16 Mpix
Optický zoom
21 x
Napájení
AA baterie

Popis produktu

Rollei Powerflex 210 HD

Patří mezi kompaktní digitální fotoaparáty spadající do kategorie ultrazoomů, díky vysokému přiblížení a dobré hardwarové výbavě. Fotoaparát vyrobila společnost Rollei, která má ve svém bohatém portfoliu fotoaparáty nebo například videokamery různých typů, aby potěšila jak klasické, tak i náročnější uživatele.

Snadné fotografování i pro méně zkušené uživatele

Nemáte dostatečné zkušenosti s fotografováním a uvítali byste, aby Vám fotoaparát co nejvíce pomohl? Pro méně zkušené uživatele a začínající fotografy, kteří si pořizování kvalitních snímků chtějí opravdu užít, vybavil výrobce tento model 34 přednastavenými režimy. Tyto režimy jsou nastavené pro nejrůznější světelné podmínky a fotografované objekty, aby výsledné snímky byly co nejpoutavější.

Přibližte si snímanou scénu

Fotoaparát je vybaven velmi přesným objektivem Rollei Apogon, který disponuje klasickou světelností a je s ním možné přiblížit snímaný objekt až 21x optickým zoomem. Díky tomu Vám neunikne snímek vzdáleného objektu nebo úchvatně přiblížených přírodních scenérií.

Barevný 3" LCD displej

Snímanou scénu si můžete prohlédnout na barevném LCD displeji, který disponuje úhlopříčkou 3" a rozlišením 460 000 bodů. Tento displej umožní pohodlné fotografování nebo natáčení HD filmů v rozlišení 720p.

Fotografujte kvalitní snímky bez rozmazání

Optická stabilizace zabraňuje velmi efektivně rozmazání snímků. Tato funkce se Vám bude hodit například při dlouhém cekání na nejvhodnější okamžik, kde dochází po určité době k třesení rukou.

Režim Panorama

Potřebujete zachytit větší část plochy, než dokáže zachytit objektiv fotoaparátu? To se stává například při fotografování panorámat krajiny a pomůže Vám v tom velmi jednoduše Panoramatický režim, který dokáže spojit více vyfotografovaných snímků do jediného.

Speciální funkce

Mezi speciální funkce, lze jistě u tohoto modelu zařadit například detekci obličejů, která po rozpoznání obličeje na snímané scéně provede potřebná nastavení, aby byl zachycen co nejvěrnější výraz fotografované osoby. Druhou zajímavou funkcí je detekce úsměvů, která pořídí fotografii po detekci úsměvu na snímané scéně. Přítomný je i režim samospouště, který po uplynutí 2 či 10 sekund automaticky pořídí fotografii snímané scény. Tento režim oceníte například při hromadných fotografiích, kde rozhodně jako fotograf nechcete scházet.

Klíčové vlastnosti

Základem každého fotoaparátu je kvalitní optická část. Tento model disponuje kvalitním širokoúhlým objektivem Rollei Apogon s ohniskovou vzdáleností 4,5 - 94,5 mm a světelností v rozmezí 3.1 až 5.8. Obraz z objektivu snímá citlivý snímač s rozlišením až 16 MPx. Citlivost ISO se nastavuje v rozmezí 100 až 3200. LCD displej o velikosti 3" s rozlišením 460 000 bodů. Kvalitní snímky bez rozmazání zajistí optická stabilizace obrazu. Záznam probíhá na paměťové karty typu SD a SDHC, nebo na 128MB interní paměti. K počítači je možné fotoaparát připojit pomocí USB rozhraní a následně na něm prezentovat nafotografované snímky a natočené videozáznamy. Pro propojení s monitorem nebo televizorem je k dispozici AV rozhraní. Snadným nastavením fotoaparátu vás provede vícejazyčné menu s podporou až 16 jazyků.

Rozměry produktu jsou 112,5 x 75,9 x 63,4 mm a jeho hmotnost je 356 gramů bez baterie a paměťové karty. Přístroj je napájen čtyřmi tužkovými bateriemi typu AA.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %
průměr z 1 hodnocení
5
1 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v PATRO.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Hezké snímky, vše co jsem od něj požadoval, dobrý poměr cena kvalita, manu v češtině, hodně přednastavených scén. Super doporučuji

  Dobře se drží v ruce, lehký, i na 4xAA Baterie kolem 150 snímků, záleží jak se hodně používá blesk. Jinak super