Samsung WB250

Akumulátor
Typ snímače
CMOS

• WIFI
    • Vzhledem k ceně pěkné fotky i kvalitní video.

Nechtěl jsem žádný základ a tento přístroj mne příjemně překvapil svou cenou i výbavou.

• , zakoupeno v FotoŠkoda

• Maly
    • velky zoom
    • hodne funkci

Mam ho jen kratce takze se mi tezko hodnoti, ale dle prvnich zkusenosti je to skvely. Neni prilis velky takze se vyborne hodi treba i na vylety a ma velky opticky zoom

• -dobrá cena
    • -spoustu funkcí
    • zatím o nevýhodách nevím

tento produkt jsme si vybrali náhodně, dle recenzí. Zatím zkoušíme funkce, které fotoaparát má. Jsme spokojení. Hodně ceníme funkce wifi. Všem, kteří hledají fotoaparát na domácí focení doporučujeme :).

kompakty
Typ snímače
CMOS

Ocenění

Finalista produktroku 2013 - Jiné

Elegantní fotoaparát Samsung WB250F s 16,4Mpx CMOS snímačem je velice nápadným pokračování řady Samsung WB. Pro kreativní jedince model poskytuje sadu kreativních filtrů nebo magické rámečky. Milovníci focení panoramatických fotek si přijdou své, neboť WB250F obsahuje 3D panorama, Action Panorama a Live Panorama. Natáčení videa v rozlišení 1920x1080 je naprostou samozřejmostí.

Rozlišení: 14,2 Mpx
Minimální ohnisková vzdálenost: 24 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 432 mm
Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 3,2
Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 5,8
Typ stabilizátoru: Optický
Expoziční režimy: Auto
Typ hledáčku: Nemá
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Všechny parametry

ISO - minimální citlivost: 100
ISO - maximální citlivost: 3200

Fotografování
Expoziční režimy: Auto
Scénické režimy: Krásná tvář, krajina, makro, zmrazení akce, bohaté tóny (HDR), panorama, vodopád, silueta, západ slunce, nízká hladina osvětlení, ohňostroj, stopa světla
3D režim: Ne

Vestavěný blesk: Ano

Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: JPEG, MPEG-4
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano

České menu: Ano

Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Ne
Wi-Fi: Ano
Nabíječka a akumulátor v ceně: Ano
Rozhraní: USB
Způsoby napájení: Akumulátor

Fyzikální specifikace
Materiál těla: Plast
Hmotnost: 226 g
Rozměry v mm: 206 x 62 x 22
Barva: bílá, černá, červená, stříbrná
Vodotěsnost: Ne

• WIFI
    • Vzhledem k ceně pěkné fotky i kvalitní video.

• , zakoupeno v FotoŠkoda

• panorama
    • WiFi
    • dotykova obrazovka
    • nastavovani intenzity blesku
    • rychla uzavirka pri foceni
    • spatne umistnene tlacitko ZAPNOUT/VYPNOUT

Fotoaparat ma dobru vydrz baterie nafotene venku 390fotek.
    Ma manualne nastavovani priority a clony, da se s tym pohrat.
    Rychly blesk s nastavenim intenzity zablesku, super vec pri foteni veci na blizko. Wifi funguje bezvadne a prenos do TV a mobilu je rychly. Fotoaparat se da ovladat pres software na mobilnem telefone. Ma taky sdileni fotografiii a videi na facebooku, picassa, youtube, skydrive. Bezdratove odesilani souboru do PC, mobilu a na email. Pri foceni a videu je mozne pouzivat vela prednastavenich rezimu jako ryby oko, retro,akvarel, kresleni film.... Za tu cenu super fotoaparat, muzu jen doporucit.

• -FULL HD
    • -ostření
    • -držení fotoaparátu
    • -nastavení
    • -dotyk.obrazovka
    • -snad jenom otvírání ručně blesku

Myslím, že za ty peníze je to teda opravdu dobrý fotoaparát.
    Doporučila bych ho všem jak začínajícím fotografům tak i pokročilým fotografům.Fotoaparát se mi používá úplně suprově.Mohu jenom doporučitt.

• -dobrá cena
    • -spoustu funkcí
    • zatím o nevýhodách nevím

• , zakoupeno v Foto.cz

• -Nejlepší nadčasový digitální kompakt ve své třídě na trhu, za absolutně nejnižší cenu !
    • -Dobré držení přístroje, výborné a snadné ruční ovládání s možností využití i občasného ovládání a zaostřování dotykovým displejem.
    • -Krásné foto ve Full HD, překvapivě dobré Video ve Full HD.
    • -Velmi mnoho možností pro nastavení, od automatiky až po úplný manuál. Vhodné pro amatéry i pokročilé.
    • -Jediný model, co má nové umístění blesku na pravé straně, kde nevadí levé ruce při držení přístroje.
    • -GPS, Wi-Fi a bezdrátové komunikace vyšší třídy - Samsung.
    • -Z tohoto modelu vznikl nový model Samsung Camera 2000, novinka, která je ale 3x dražší.
    • -Výborná firemní komunikace se Samsung, což velmi oceňuji.
    • Snad jen slabší výkon blesku.

Super koupě za super cenu + Super Bonus - mobil Samsung k tomu zdarma..! Tak co víc si přát, no ne..?
    Samotný přístroj je opravdu velmi dobře vybavený, má dobrou optiku, výborný dotykový displej a kvalitní zpracování plastů.
    Velmi dobře se drží a dobře se ovládá.
    Dle mého mínění spadá přístroj do vyšší kategorie.
    Původně jsem chtěl jsem koupit F770 EXR ve stejné cenové relaci, ale jsem rád, že jsem zvolil právě tento model.

• , zakoupeno v K24.cz

• všestrannost
    • wi-fi
    • pěkné fotky
    • zatím nic

U mně vyhrál v poměru výkon - cena.
    Doporučuji všem .kteří mají rádi technické vychytávky,kterých má tento přístroj opravdu mnoho.

• , zakoupeno v Electro World

• poměr cena/výkon dobrota
    • vzdálený hledáček a další wifi funkce

cena/výkon super

• , zakoupeno v Electro World

• Dotykový displej
    • Full HD video
    • Wifi
    • Materiál
    • Mechanizmus otvárania blesku

Pre bežné používanie, na dovolenku - úplne vyhovuje.

• Krásný fotky na digital
    • Obrazovka
    • "chytrý systém"
    • Materiál
    • Zatím nic, používán krátkou dobu

Zatím je to pro rodinu velice slušný foťák, umí dobrý fotky a má mnoho funkcí, navíc i zpracování foťáku je docela na vysoké úrovní, tohle Samsungu vyšlo. Zatím jsme s ním mnoho nenafotili nebo nenašli žádný negativ, takže proto dávám vysoké hodnocení.